Láska, svatba, zas a znova

• Veľká Británia Love Wedding Repeat (viac)

V různých verzích stejného dne má Jack na svatbě svojí sestry plné ruce práce s protivnými hosty, neřízeným zmatkem a milostným románkem, který se teprve začíná klubat. (Netflix)

silentname

Budem celkom úprimný, ja som si "Love Wedding Repeat" úprimne užil. Myslím si, že išlo o komédiu nabitú dobrými fórmi a momentkami, na ktoré tak skoro nezabudnem. Možno by som si prial vidieť viac z ostatných alternatívnych možností, no na druhú stranu je pravda, že tie dve, ktorých sa dočkáme sú celkovo postačujúce. Sam Claflin ako hlavný hrdina je podľa mňa dobrý. A s Olivou Munn mali podľa mňa dobrú chémiu. Nemal som problém im to uveriť. Je síce pravda, že niektoré fóry idú trošku "by the book" kde je veľmi rýchlo zodpovedaná otázka "Čo zlé by sa mohlo prihodiť?" ... ale na druhú stranu je zaujímavé vidieť, že existuje možnosť ako to môže celé vlastne dopadnúť dobre a veci môžu skončiť pokojne a pre všetkých uspokojujúco. Žiadne hádky, žiadne zranenia, žiadne nešťastia, ani zamykanie do skrine a podobne. Nemôžem hovoriť za všetkých, no v prípade seba a svojej manželky poviem, že sme sa na filme skutočne smiali. Aj hoci som si pri niektorých scénkach hovoril, že to bolo trošku trápne, tak nie je veľa komédií, na ktorých by som sa úprimne smial počas sledovania. Pri väčšine sa buď pousmejem, alebo trošku zasmejem. Ale skutočný smiech je niečo iné. Takže v tomto film oceňujem. Mal romantickú atmosféru, mal dobrý humor, čo viac od neho môžem chcieť? Za seba hovorím, že ide o film hodný vášho času. Hodnotenie: A- ()

Beer11

Typická britská komedie ve které si říkáte, neviděl jsem už něco podobného?! A odpovědí je, že to má podobné rysy jako u filmové klasiky 4 SVATBY A JEDEN PÓHŘEB ⚰ 🙂. Začátek příběhu vypráví nějaká žena, která do příběhu svým hlasem a pohledem na věc zasáhne jen zřídka. Film hodně sází na dvě alternativy konce příběhu, který ovlivňuje pokaždé zasedací pořádek u stolu a jedna sklenička 🍸 s kapkami na spaní 😴.          Za mě pohodová komedie s nevšedními dialogy. ()

chrispe

Nejvíc mě na tom štve ten promarněný potenciál. Krásný exteriéry, skvělý interiéry, sympatičtí herci, člověk se párkrát opravdu nahlas zasmál, ale... ALE!! Člověk i přesto měl pocit, že se to táhne jak žvejka a koukal na hodiny. Nevyhnulo se to spoustě klišé, zato to obloukem obešlo originalitu. Pocitově byl ten film strašně dlouhej, chyběl tomu spád a docela určitě i nějaká nosnější myšlenka a jasný hlavní hrdina. Obvykle vypravěč umí zachránit mnohé, zde jsem ho při oznámení, že se zase vrátíme zpátky, proklínala. ()

Anderton

Slušná zábava, ktorá však iba raz počas celej stopáže vykazuje známky originality. A to zhruba po hodine prvého príbehu, kedy sledujeme v rapidmontáži viaceré možné alternatívne reality a možnosti vyústenia príbehu. Potom nasleduje "už len" jedna a tým pádom aj druhá verzia udalostí. Občas sa zasmejete, občas si poviete, že tvorcovia príliš tlačia na pílu a výsledok je skôr trápny. A rozhodne vám nebudú všetky postavy sympatické, možno práve naopak, výsostne sympatická vám nemusí pripadať žiadna, ako sa stalo aj mne. Dokonca aj Freida hrá poriadnu fuchtlu, s ktorou by som si začať nechcel. Na facku bol ale najmä brat hlavnej postavy. ()

Kurt_Teplice

Příjemná britská komediální jednohubka se spoustou momentů balancujících na hraně, kdy se na jedné straně cítí trapně postavy a na druhé už i vy. Celý film (až na krátké intro) se odehrává během jednoho svatebního dne a ukazuje, jak je většina věcí na světě vlastně jen dílem náhody a že je třeba brát věci i lidi tak, jak jsou... ()