Láska, svatba, zas a znova

• Veľká Británia Love Wedding Repeat (viac)

V různých verzích stejného dne má Jack na svatbě svojí sestry plné ruce práce s protivnými hosty, neřízeným zmatkem a milostným románkem, který se teprve začíná klubat. (Netflix)

Marze

Absolutně hrozná nezábavná romantická komedie od Netflixu. Jako kus zmrzlého svatebního dortu s cukrem na sto minut. Všichni se opravdu poctivě snaží být zábavní. Ale je to vyčerpávající a místy iritující. Je tu nadúroda konverzace. Pobavila mě je konverzace v restauraci s ženou o Talibanu. Alespoň italské scenerie jsou osvěžující. ()

Heywood

Vezmete celou plejádu hezkých až krásných hereček a herců, do scénáře jim předepíšete, že se mají chovat jako šestnáctiletí hlupáčci a prodchnete to všeobímajícím dobrem kořeněném láskou. Pro vzrůšo přidáte padoucha (Jack Farthing byl výborný a ten kukuč Kirka Douglase fakt umí, takže hvězda za něj), který se polepší a už chybí jen závěrečný polibek. A i toho se dočkáte. Film byl barevný, tak si i tu druhou hvězdu zaslouží, ale ruka se mi přitom třese. ()

Malarkey

Neurážlivá britská romantická komedie, která se snaží být originální v tom, že si se scénářem dělá co chce. Občas třeba i pokroutí čas, aby změnila chod dějin. Tyhle scénáristické překruty sice zrovna úplně nemusím, ale zase na druhou stranu je pravda, že jsem se docela zasmál u klasického britského břitkého humoru. Třeba ten Skot v kiltu, ten byl tak krásně nekorektní, že by si mohl podat ruku klidně s Ricky Gervaisem. ()

Anderton

Slušná zábava, ktorá však iba raz počas celej stopáže vykazuje známky originality. A to zhruba po hodine prvého príbehu, kedy sledujeme v rapidmontáži viaceré možné alternatívne reality a možnosti vyústenia príbehu. Potom nasleduje "už len" jedna a tým pádom aj druhá verzia udalostí. Občas sa zasmejete, občas si poviete, že tvorcovia príliš tlačia na pílu a výsledok je skôr trápny. A rozhodne vám nebudú všetky postavy sympatické, možno práve naopak, výsostne sympatická vám nemusí pripadať žiadna, ako sa stalo aj mne. Dokonca aj Freida hrá poriadnu fuchtlu, s ktorou by som si začať nechcel. Na facku bol ale najmä brat hlavnej postavy. ()

M.i.k.e

asi senilním,protože jinak nemám vysvětlení pro to,že jsem po dobrých deseti minutách projíždění filmů na Netflixu nakonec pustil tohle.Samozřejmě se to dá omluvit tím,že byla nálada na komedii,ale tohle bohužel není komedie.Sice se tak tváří,ale bohužel to je zoufalá,nevtipná,trapná a zdlouhavá nuda.Obsazení je celkem fajn,ale prakticky nic tu nefunguje a dobrý (v tomhle případě dobrý znamená lehounké pousmání) vtip je tu asi jeden - možná dva.,,20% ()