Profesionální wrestler Big Show opouští ring WWE a připravuje se na mnohem drsnější úkol – bude na Floridě s manželkou vychovávat tři dcery. (Netflix)

zdepapepa

Tři hvězdy obecně ve srovnání s celosvětovou tvorbou, ovšem pět hvězd, pokud člověk hledá nedramatickou oddychovou podívanou ve stylu klasických sitcomů minulého tisíciletí (v případě ČR i tohoto) - kompletně včetně celebrity pro zvednutí popularity. Kde ovšem většina sitcomů doby minulé nasadila nějakého komika, zde máme wrestlera Big Show, což je fakt, který se hezky promítne i do některých dějových linek. Je to celkem logický tah, když člověk vezme v potaz, jak moc např. The Rock dominuje filmovému průmyslu. Dějově je to standard standardů - stokrát viděné rodinné situace, které se zpravidla na konci dílu vyřeší, ale je to občas tak absurdně zahráno, že je to tzv. the right amount of cheesy. Charaktery postav jsou zcela obyčejné, takže si každý najde něco pro sebe. Závěrem bych rád připomenul moje myšlenky, které jsem měl u Daybreak - tam jsem Angelice toho jejího dětského génia nevěřil, tady v případě JJ se to občas i povedlo. Vzhledem k věku a počtu sourozenců vyvstane na paměti i Louise z Bob's Burgers. ()

t.b.kat

Strašně přehrávané a trochu tupé, vlastně celé to tam drží malá JJ, která hraje skvěle, ale ostatní jsou trochu toporní a moc to jako komedie není, nebo je, ale tak s humorem 90. let alá Novácké odpadní seriálové pokusy ()