Šampióni: Späť na ľade

• Česko Šampióni: Nová hra (viac)
Rodinný / Komédia / Športový
USA, (2021–2022), 10 h 15 min (Minutáž: 26–38 min)

Kamera:

Seamus Tierney

Hudba:

John Debney

Šampióni: Spať na ľade rozpráva nový príbeh o dnešnom svete mládežníckeho športu. Šialený tlak zo strany rodičov, deti, ktoré sa špecializujú priskoro a keď im je povedané, že nemajú na to stať sa profesionálom, tak nech sa ani neobťažujú hrať. Káčeri sa vypracovali z nemotorných smoliarov na bezkonkurenčný, výkonný mládežnícky hokejový tím. Po tom, čo je Evan Morrow vyhodený z tímu, s mamou Alex (Lauren Graham) si založia vlastný tím, celú skupinu „Neobťažuj sa" - detí, ktoré sú príliš malé, pomalé alebo jednoducho nemajú radi túto modernú športovú mentalitu. S pomocou Gordona Bombaya (Emilio Estevez) znovu objavujú radosť z hrania a lásku k hre. Druhá séria nás zavedie do intenzívneho hokejového tábora, ktorý vedie Colin Cole (Josh Duhamel), šarmantný, zato tvrdý, bývalý hráč NHL. Ako sa náš tím snaží prežiť, stojí pred nimi otázka: Dá sa poraziť leto? (Disney+)

Recenzie používateľa Žralok k tomuto seriálu (2)

Šampióni: Späť na ľade (2021)

Místama trochu utahaný ale nostalgie funguje pěkně. Filmy jsem jako kluk zbožňoval. ()

Zmeny hier (2021) (S01E01)

Filmy jsem jako kluk miloval. Jsem zvědavej na tohle pokračování po dlouhejch letech. ()