Jednotky vesmírného nasazení

• USA Space Force
USA, (2020–2022), 8 h 44 min (Minutáž: 25–37 min)

Kamera:

Simon Chapman

Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Don Lake, Lisa Kudrow, Owen Daniels, Hector Duran, Dan Bakkedahl (viac)

Armádní generál se neochotně spojí s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády: Vesmírné síly. (Netflix)

HenryIvan

Áno, nie je to úplná komédia, ale na rozdiel od ostatných, som to očakával. No a viete čo ?? Mám rád tieto seriály, ktoré sú dramatické a o niečom hovoria a majú prvky dobrej, nenútenej zábavy a Space Force toto všetko má. Steve Carell je pán zabávač a bude vždy vtipný, no matter what a John Malkovich viac než slušne sekunduje. Prvá séria skončila zaujímavo a hádam sa dočkáme druhej čoskoro. ()

bararich8

Nájezd to mělo skvělý, dost to připomínalo náš výborný Kosmo. To však v dalších dílech dost polevilo a pak už šla komedie poměrně do ústraní nebo se vtípky tolik nevydařily. Nicméně stále tam zůstalo výborné herecké obsazení, hlavně Malkovich je top, a obecně zajímavé prostředí plus oblíbené narážky na současnou politickou scénu a stereotypy. Ve výsledku mě tak trochu mrzí nevyužití potenciál, ale stále je to slušně koukatelné, slabší 4* ()

Ihuj

Mark je rozhodně sympatičtější než než Michael v Office. První série mi sedla, druhá už míň. Solidní jednohubka. ()

Dolby.130

Zaujímavý komediálny seriál, ktorý sleduje stanicu Space Force ako sa snaží znova dostať na Mesiac. Jednotka Space Force musí čeliť výzvam ako konkurenčným krajinám aj osobným problémom a denným výzvam. Seriál sa zo začiatku pekne rozbehol, super humor zábavné situácie, pekné prostredie. Ale ku koncu seriál trochu stratil na humore aj na zaujímavosti a začal sa vliecť a zbytočne chodil okolo horúcej kaše. Ale pobavil ma. ()

kukkik

Nevtipná, prvoplánová přehlídka trapnosti bez špetky scenáristického umu. Klasická ukázka degenerace americké kinematografie 1/5. ()

Gienah

Sklamanie, nevyužitý potenciál. Carell a Malkovich boli super, postavy im padli. Seriálu však chýbajú nápady a hoci som sa občas bavila, nesmiala som sa. Videné: 10 epizód v originále. ()

mirak2

Vcelku zabavny a lahko pozeratelny serial na dva alebo tri dlhsie vecery. Ked to porovnam s Never Have I Ever, co je rovnako beckova Netflix komedia, tak Space Force je o 3 triedy vyssie. ()

Mr.Baboon

Jestli od toho všichni očekávali regulérní a vážněji se tvářící sci-fi (nebo snad jen 'sci'), nedivím se pak tolika špatným hodnocením. Já se bavil podobně jako kdysi u The Office - Carellův humor se prostě nezapře. Je to fajn oddechovka a originální téma. Zkouknuto jsem měl za dva dny. ()

sunfreedom

Phoebe je tam vyloženě navíc. A i bez ní seriál horko těžko chytá dech. Ne vždy jsou předchozí úspěchy zárukou kvality. The Office jsem miloval... ehm, pardon, miluju. Ale tohle mě prostě neoslovilo tak, jak jsem si představoval. ()

Don82

Steve Carell a John Malkovich jsou ve Space Force super, díky nim jejich postavy získaly osobitý styl a přesně jim sedí. Vzájemná chemie zeleného mozku se srdcem na správném místě a lehce neurotického vědce je hlavním tahounem tohoto seriálu. Vše ostatní, jak příběh, tak postavy, je prvotřídní vata. Vycpávka, která jen navozuje dojem, že drží při sobě a tak tak se nerozpadne. Nakonec to s odřenýma ušima doklepe do 10. epizody. Gagy lehce nadprůměrně vymyšlené, humor je celkem dobře naladěn a nejrůznější narážky a hlášky více méně fungují, ale na 30 minut každého dílu je to zkrátka málo. Většina dílů nekončí katastrofou právě díky tandemu Carell-Malkovich, který prostě a jednoduše funguje skvěle. Velká škoda, ale scenáristicky i režisérsky spíše lehký podprůměr. ()

Lavinia

Parodie, která se tak blíží realitě, že parodií přestává být. Americký prezident si usmyslel, že dobude vesmír a na to potřebuje vesmírnou armádu. Která dřepí na Zemi. Která se skládá z dost neschopných a pomatených.Kde má generál rodinu jak ze statistik (kriminality). Kde jediný normální je onen "výstřední" vědec. Vřele doporučuji. ()

Caliboss

neskutečně mě tu baví Malkovich v roli akademika (blízké prostředí)... jeho dialogy vyvolávají závislost a nadšeně vítám každou scénu, kde se objeví a já *SPOILER* lehnu  jako šlapka na barbiturátech ()

Mamlas

Díky příjemnému castingu se na to dá s přeskakováním dívat. V průměru tak v každém druhém dílu je i frk, kterému se dá zasmát. (22%) ()

zdenzo

VESMÍRNÁ HLAVA 22, KTERÁ KUPODIVU FUNGUJE Nejprve jsem se bál, trailer i poster vypadaly hrozivě. Carell mi také poslední dekádu nesedí. Ale příjemné překvapení. Jasně, místy úlety, ale výkony Malkovich - Carell jsou super a humor střílí do vlastních US řad politické korektnosti a stereotypizace přesně a i nadčasově (I am happy to be black on the moon...) Nenechte se odradit prvoplánovanými hodnoceními těch co nedokoukali. 3,7* ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)