Clancy v simulátoru přistane na planetě Zemi zpustošené zombíky a setká se tam s prezidentem, který ujíždí na drogách a meditaci. Účinkuje i Dr. Drew Pinsky. (Netflix)

JamesSi

Víceméně animovaný podcast, což je něco jiného než jsem čekal. Hodně podobné třeba krátkým anidokům (animovaným dokumentúm), jen více popkulturní s těma zombie. Drogy a travička zelená mě víceméně nezajímají, takže tomu dám pár dalších epizod a snad se to dle mě zlepší. Jinak celkem zklamání, protože jsem čekal něco více příběhovějšího. ()

garmon

Ne večer s 11letou neteří, každý s plným břichem a jednou dvanáctkou Radegastu výtečné! Škoda titulků, nedá se to stíhat číst, natož promýšlet. ()

honajz2

Tak jsem dostal to, co jsem čekal a zároveň jsem to vůbec nedostal. Skutečně je to jakýsi animovaný podcast, kde jde skutečně hlavně o dialogy a ten děj odehrávající se na pozadí s tím souvisí snad jen v jedné scéně. Byl jsem připravený na něco vyloženě filozofického, ale to jsem právě nedostal, místo toho je to spíš takové... klábosení. Prostě dva lidi si povídají o různých tématech (drogy, meditace, buddhismus... prostě všechno co mě míjí) a já celou dobu čekal, co hlubokého z toho vyleze a nakonec až na jednu věc všechno byly takové jednoduché myšlenky, ve kterých jsem nenašel nic zajímavého co si z nich vzít. Navíc je z toho místy cítit ideologie New Age, takže jestli ji tvůrci uznávají a budou ji zde protěžovat stále víc a víc jako tu jedinou správnou, asi to po pár dílech vzdám, jelikož by mi to fakt nic nedalo. Ale další díly zkusím určitě, ten koncept není špatný, své kouzlo má a dokonce i nějaký funkční humor se do toho povedlo vecpat, jenom teda doufám, že se příště už dočkám skutečně něčeho hlubšího... 3* ()

muti

Pojem animovaný Podcast sa mi páči, docela výstižné. Postavy žijú v jednom svete ale ich dialógy sú akoby z iného sveta. Ležérne filozofické nerd témy o ničom na pozadí zombie apocalypsy. Pozeráte sa na jeden príbeh ale počujete iný. Príde mi to ako paralela na trash talk počas Counterstrike multiplayer. ()