Clancy v simulátoru přistane na planetě Zemi zpustošené zombíky a setká se tam s prezidentem, který ujíždí na drogách a meditaci. Účinkuje i Dr. Drew Pinsky. (Netflix)

muti

Pojem animovaný Podcast sa mi páči, docela výstižné. Postavy žijú v jednom svete ale ich dialógy sú akoby z iného sveta. Ležérne filozofické nerd témy o ničom na pozadí zombie apocalypsy. Pozeráte sa na jeden príbeh ale počujete iný. Príde mi to ako paralela na trash talk počas Counterstrike multiplayer. ()

honajz2

Tak jsem dostal to, co jsem čekal a zároveň jsem to vůbec nedostal. Skutečně je to jakýsi animovaný podcast, kde jde skutečně hlavně o dialogy a ten děj odehrávající se na pozadí s tím souvisí snad jen v jedné scéně. Byl jsem připravený na něco vyloženě filozofického, ale to jsem právě nedostal, místo toho je to spíš takové... klábosení. Prostě dva lidi si povídají o různých tématech (drogy, meditace, buddhismus... prostě všechno co mě míjí) a já celou dobu čekal, co hlubokého z toho vyleze a nakonec až na jednu věc všechno byly takové jednoduché myšlenky, ve kterých jsem nenašel nic zajímavého co si z nich vzít. Navíc je z toho místy cítit ideologie New Age, takže jestli ji tvůrci uznávají a budou ji zde protěžovat stále víc a víc jako tu jedinou správnou, asi to po pár dílech vzdám, jelikož by mi to fakt nic nedalo. Ale další díly zkusím určitě, ten koncept není špatný, své kouzlo má a dokonce i nějaký funkční humor se do toho povedlo vecpat, jenom teda doufám, že se příště už dočkám skutečně něčeho hlubšího... 3* ()

JamesSi

Víceméně animovaný podcast, což je něco jiného než jsem čekal. Hodně podobné třeba krátkým anidokům (animovaným dokumentúm), jen více popkulturní s těma zombie. Drogy a travička zelená mě víceméně nezajímají, takže tomu dám pár dalších epizod a snad se to dle mě zlepší. Jinak celkem zklamání, protože jsem čekal něco více příběhovějšího. ()

garmon

Ne večer s 11letou neteří, každý s plným břichem a jednou dvanáctkou Radegastu výtečné! Škoda titulků, nedá se to stíhat číst, natož promýšlet. ()

• Ve scéně, kdy prezidentův (Johnny Pemberton) pomocník při útěku otevře tajné dveře, dojde k chybě, při níž se názvy knih změní poté, co pomocník vybere knihu. (KGBelik)
  • V epizodě je naznačeno, že Clancy (Duncan Trussell) byl kdysi drogově závislý a možná stále je. (KGBelik)