Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (2)

Epizoda 6 (2021) (E06)

Nejsem teda žádnej odborník na zbraně, ale říkala jsem si totéž, co Necrotongue, respektive jsem se musela pořád ptát - kolik sakra nábojů Olivia ještě má? Ale i přes tuto a několik dalších výtek, například předvídatelných situací je tu fakt hodně, je to poměrně napínavé. Jo, docela mě to baví. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Spoilery.... Ke konci dost natahované, a ačkoli je mi jasný, že Ortizová na konci nebrečí kvůli tomu grázlovi, ale kvůli své zkušenosti z dětství (jak nám tvůrci víc než bylo potřeba polopaticky sdělili), tak mi i toto oplakávání za znění smutné a tíživé hudby přišlo mimo, jako copak můžu cítit s hajzlem, který znásilňoval mladé holky pod zákonem, k tomu měl ještě zálibu v brutalitě, a ze vzteku zabil jednu ze striptérek? A jako jeho poslední slova, ty kecy "moje dcera se nesmí dozvědět, co jsem dělal?", no tak to sis měl holenku rozmyslet holt dřív, než jsi ty věci udělal, ty prase. Takže se radši zbaběle odstřelí, protože sám nemůže čelit tomu, jakej je hajzl. Fuj, úplně se mi zvedá kufr. Jinak jsem bohužel musela ubrat ještě hvězdičku za nelogičnosti (ty čaje u Kimmy?? To nedává moc smysl) a za stále se zvětšující předvídatelnost. Jsem zvědavá na poslední díl, ale musím říct, že mám docela obavy. ()