Fernando Piazza je brilantný advokát. Keď pri podvode, z ktorého je obvinený jeden z jeho klientov, zmizne sto miliónov Eur, hrozí, že príde o svoje dobré meno. Keď vysvitne, že okradnutou stranou je ´Ndrangheta, jedna z najmocnejších a najbezohľadnejších zločineckých organizácií na svete, hrozí, že príde aj o to najcennejšie a musí bojovať o holý život. (RTVS)

dudel3333

tak toto bolo inak infantilne.....študentsky film na taliansky spôsob,logika a nahluple dialogy pôsobia ako zlý vtip a ako bonus snaha pôsobiť extremne vážne ale opak je pravdou- pôsobia smiešne ()

Johnny.ARN

Taliani sa bavia takými to námetami. Opäť mafia, opäť prestrelky, opäť podvody, úsečné dialógy a lietanie po európe. Malo to taký kalábriský feel a dokázalo to zaujať, ale nieje to nič extra. Objektívne čistá dvojka, ale ten záver mal niečo do seba. 3 z 5 ()

kolemjdouc

spokojenost.Natočeno tak drsně, že drsněji a zároveň koukatelně to už nešlo.Žádný přemrštěmý chaos.Něco jako Kmotr.Jsem spokojená s režií,kamerou ,scénářem a hlavně s výkony herců.A samozřejmostí je  vynikající slovenský dabing!!!Strč sa do riti zní uplně jinak, než běž do prdele.Asi tak ()

mdf

Hodně slabá napodobenina italských krimi, možná ze začátku,to mělo nějaký spád,ale pak se všechno někam vytratilo. Nevím jak čtu,že to bylo natočeno drsně a jako kmotr.... tak to teda ani náhodou. ()