Molly je holka z města, která si těžko přivyká na malé venkovské prostředí. Pak se ale dozví, proč jsou její sousedi tak fixovaní na domácí mazlíčky. (Netflix)

MickeyStuma

Zpočátku to vypadá, že se jedná o další příběh o strašidelném domě, do kterého se nastěhuje nová rodina, ale nakonec je všechno jinak. Povídka je na půlhodinovou stopáž svým zpracováním zajímavá a v dějovém vývoji i plynulá. Hrůzou si kousat nehty samozřejmě nikdo nebude, a nikdo to snad ani nečeká, ale jako start miniseriálu to začalo hodně dobře pro vyvolání divácké představy, jak to asi tak celé bude vypadat. ()

CheeseFigure

Celkom sa mi to páčilo, i keď hororové prvky som tam moc nevidel. Hlavná postava Molly je silne nesympatická, ale to bol zrejme zámer, takže asi fajn. A ten záver...spomenul si ešte niekto na Blofelda z Bondoviek? ()

Trevor

Potom ako sa rodinka presťahuje na vidiek sa matka Molly dozvie od miestnych, že v lese sa nachádza kameň na ktorom Vikingovia vykonávali obete, ktoré im mali priniesť šťastie a kameň údajne stále účinkuje. Čím je obeť pre človeka dôležitejšia, tým vyššia je odmena...vydarený 30 minútový príbeh, Nóri celkom príjemne prekvapili a je to celkom slušný začiatok. Epizódy môžete pozerať v ľubovoľnom poradí, nenadväzujú na seba. ()

pumpkinqueen

Jsem zvyklá na americké horory a také je mám nejradši, ale čas od času ráda udělám výjimku a sleduji tu odlišnost hororové atmosféry jednotlivých zemí. První příběh z téhle krátké norské série mě mile potěšil. Z počátku se tvářil totiž úplně jinak, než jakým ve skutečnosti byl, takže jsem byla příjemně překvapená. Nejedná se o nic vyloženě děsivého, ale podívaná je to rozhodně zajímavá. Začalo to tedy hezky a jsem zvědavá, co přinesou další příběhy. ()