Mestečko South Park - Season 25 (2022) (séria)

Credigree Weed St. Patrick’s Day Special (S25E06)

(epizóda)

Trevor

Jediný den kedy môžu oslavovať belosi že majú tú drzosť byť biely, existovali aj biely otroci (??) a sexuálne obťažovanie...opäť zásah do čierneho, ultraliberálneho videnia sveta. Zároveň návrat do čias keď si South Park nebral servítku pred ústa. ()

kukkik odpad!

Co začalo jako celkem potěšující satira na dnešní poblázněná americká hnutí skončilo opět kritikou bílých obyvatel a tentokrát navíc ještě Irů a jejich náboženství. Krása South Parku spočívala od začátku v tom, že si nebral servítky s nikým, nebál se jakékoli kritiky ať už měla jakékoli důsledky. Jenže časy se mění a i South Park se stal poplatným době a dalším nástrojem SJW propagandy, směřující z USA do všech stran. Je to velká škoda a hnus, vidět v co se tenhle kdysi skvělý pořad změnil. odpad! ()

snebka

Slušné zakončení (?) sezóny, byť nedošlo k rozluštění žádné z příběhových linek. V hlavní roli tentokrát Randy a Butters, a přestože nejsem fanouškem Tegridy Farm, tak tento "speciál" se podle mě povedl o dost lépe než ten Halloweenský ze sezóny 23. Co nás čeká v druhé polovině roku je zatím záhadou, ale já do něj vkládám docela velké naděje, jelikož podzimní speciály patřily k tomu nejlepšímu co South Park v uplynulých letech vyprodukoval. Na druhou stranu zase není možné čekat zázraky zlaté období seriálu už máme nejspíš mnoho let za sebou. 70/100 **** ()