joe64

Po dlouhé době různých nehodnotných seriálů (paskvilů) se objevil jeden, který dokáže zaujmout svým vizuálním zpracováním i dějem, který klidným tempem postupně představuje jednotlivé postavy. Nutno zmínit podařenou a umělecky zpracovanou atmosféru s retro vizuálem, který je příjemně zpracovaný. ()

rostsoft

Od začátku až do konce celého seriálu vyvstávají otazníky místo odpovědí. Navíc jsem se u toho pěkně nudil. Příběhy byly zmatené a z mého pohledu nedávaly smysl. Konce jednotlivých epizod buď skončily tragédií a nebo otazníkem. Asi aby si divák domyslel svůj vlastní konec. Za mě to nebyl dobrý seriál. ()

PaTa.Freya

Hodně silné retro sci-fi, které vás chytne za srdce, vyždímá ho do poslední kapky a nechá vás ještě dlouho sladce snít. Fantastický počin, který ale rozhodně nebude pro každého. A ta hudba :-* ()

Berserkr1111

Po dvou dílech jsem to vzdal. Je to pomalý ospalý  + ospalá atmosféra šedivého severského městečka. Pro mě by to bylo výborný na usnutí po 2 minutách. Tak přemáhám 3/4 hodiny spaní v naději, že se to rozjede a nic. Další díl stejný. Ani vyvrcholení na závěr tam není. Rád bych osobně slyšel člověka, kterýho to baví. Rád bych to pochopil. Vizuálně, technicky, scénáristicky... výborný, ale pro mě naprostá uspávačka a to mi vůbec nevadí pomalý atmosférický filmy. ()