Rodiče Allie (Dakota Fanning) se vydají zachránit svou mimozemsko-hybridní dceru ze spárů armádní mašinérie, která ji drží proto, aby zjistila, jak velkou mocí Allie skutečně disponuje. Zdá se, že mimozemská loď sestřelena palebnou silou armády se vrací k životu a odvádí Allie pryč. Mezitím se ale Allie objevuje i na jiném místě a prchá se svými rodiči. Zatímco jsou pronásledováni Mary (Heather Donahue) a Dr. Wakeman (Matt Frewer), zažívá malá holčička jedinečné rodinné setkání. (sator)

honajz2

I přes určité nedotaženosti je prvních 35 minut tím doslova nejlepším, co tenhle seriál zatím předvedl. Něco tak epického a napínavého jsem fakt nečekal, zvlášť s takovým zvratem, který se sice určitě odhadnout dal, ale osobně jsem úplně nepočítal s tím, že to tvůrci celé vezmou až takhle zeširoka. Ani pak to nebylo špatné, ale postupem času to začal zase být takový standart tohohle seriálu a na to, co bylo předtím, to nedosahovalo ani zdaleka. A jen kvůli tomu ty čtyři hvězdy dám. Btw trochu mě děsí i to, že žádné velké finále mě asi nečeká a otázek na zodpovězení je tu stále víc než dost... Ale třeba budu příjemně překvapen. Slabé 4* ()

sator

Když jsem byla ještě úplně malá, čítávala my matka dětské říkanky, nenáviděla jsem tu o rozbitém vajíčku z té šel vážně strach. Nikdo neví jak ho dát zase dohromady, nezvládnou to ani královi koně ani jeho muži. Nikdo nechce myslet na to že na světě existuje něco co se může tak strašně rozbít, ale samozřejmě rozbít jde všechno, proto jde asi z rozbitého vajíčka takový strach.***Někdy se stává že se vás ve zlém snu zmocní takový pocit utíkáte honí vás něco temného a velkého a vy máte chuť se zastavit a nechat tu velkou temnou věc aby vás chytila. Stane se něco špatného, na tom nemůžete nic změnit, můžete se ale otočit a dívat se dívat se svému zlém snu do tváře. ()