Pán tygrů

• USA Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Dokumentární seriál o chovu velkých koček a jeho podivném podsvětí obývaném výstředními postavami, které prostě musíte vidět. (Netflix)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (9)

Pán tygrů (2020)

Unikátní zážitek, ale top dokument z toho dělat nebudu. Jen to bylo něco nového. "Keep your friends close but keep your enemies closer. So, hey, Jeff. Here I come, motherfucker." ()

Žádnej průměrňák (2020) (S01E01)

Líbí se mi, že se vám tvůrci snaží ukázat dobré i špatné stránky obou hlavních představitelů a vnutit vám jakési dilema u rozhodování mezi antagonistou a protagonistou. Snaží se nám ukázat pouhá fakta a žádné zbytečné úvahy a názory, což cením. Já už mám však svého záporáka vybraného. Tady tyto "slavné" ochránkyně zvířat jsou stejně toxické a otravné jako vegani. ()

Kult osobnosti (2020) (S01E02)

Dramatičtější a vážnější pojetí této epizody (i když jsem se párkrát musel zasmát nad bizarními sňatky) převzalo otěže a že s nimi nakládá úctyhodně. Joe a Carole mají takový svůj svět, ve kterém probíhá verbální, leč krvavá a drastická světová válka. ()

Tajemství (2020) (S01E03)

Myslím, že teď už o antagonistovi není pochyb. Vše nahrává tomu, že bloncka ví víc než říká. Detektivní způsob se mi dost líbil. Nebránil bych se to zopakovat, pokud k tomu bude materiál. ()

Hrátky s ohněm (2020) (S01E04)

Tvůrci nám chtěli naservírovat temnou i stranu i Joea, a jen to potvrzuje, že v tomto dokumentu se na každého najde nějaká špína. Poslední věta mi spustila mráz po zádech. ()

Učiňme Ameriku opět exotickou (2020) (S01E05)

Občas to vypadá, že je to všechno krásně nastageované, a že se tohle tahle bizarní tragikomedie prostě nemohla stát. Tahle epizoda nám ukázalo, že Joe ani nepotřebuje Carole, aby svůj Titanik pomaličku potápěl. Jeden průser za druhým. ()

Šlechetný čin (2020) (S01E06)

Jsem zvědavý, co se ještě vleze do dvou zbývajících epizod, protože podle toho, co jsme teď viděli, máme hotovo. Jakýkoliv převrat mi přijde nereálný. ()

Svržen z trůnu (2020) (S01E07)

Kontroverze je asi adekvátní výraz pro definici této minisérie. Částečně otevřený konec byl asi záměr, aby diváci měli nutkání tomu případu ještě dávat nějakou pozornost. Doufám ale, že to "zmizení" Dona Lewise se jen tak nepřehlídne. ()

Pán tygrů a já (2020) (S01E08)

Tahle "epizoda" vůbec do seriálu nepatří a akorát si kurví hodnocení. A Jeffovi a Lauren se mi nechce věřit ani slovo. Jen to, že jejich chůva je hot. ()

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku

02.04.2023

Netflix stále prochází reorganizací s cílem ušetřit a zajistit, že u něj budou vznikat co nejsledovanější tituly. Posledním kolem těchto změn neprošla Lisa Nishimura, která ve firmě pracovala už od… (viac)

Pokračování Pána tygrů oficiálně potvrzeno

Pokračování Pána tygrů oficiálně potvrzeno

23.09.2021

Poté, co streamovací služba Netflix na jaře loňského roku vydala Pána tygrů, dokumentární minisérii o výstředních chovatelích kočkovitých šelem, kteří se pro svou vášeň a obživu nebojí porušit… (viac)

Nicolas Cage opouští roli Joa Exotica

Nicolas Cage opouští roli Joa Exotica

14.07.2021

Když na jaře loňského roku vypustil Netflix do světa dokumentární minisérii Pán tygrů o excentrických chovatelích kočkovitých šelem, zaznamenal s ní obří úspěch díky dramaticky bohaté „true crime“… (viac)