Alien Outbreak

Marze

Komentář Thung_Lea mě vyděsil, ale již jsem měl film připravený ke shlédnutí. Je to pravda. Ale optikou kategorie "béčkové filmy" by si to zasloužilo průměrné hodnocení. V popisu filmu od distributora je napsáno jen, že policisté Zoe a Patrick bojují, aby zachránili svou komunitu před přítomností vetřelce režisér Rowe s omezenými zdroji chudák dělá co je v jeho silách. Ale to nestačí, aby stálo za to se na film podívat, kromě skalních fanoušků, kteří by pro žánr sci-fi zemřeli. Herecké výkony jsou hrozné. Ze začátku funguje efekt tajemství, než se objeví první vetřelec a pak efekt izolace lidí. Vetřelci vypadali jak z nějaké videohry. ()

iXtr3m3

Blbosť nad blbosť s mizerným príbehom, CGI, hereckými (ne)výkonmi a vlastne ani neviem, prečo nedám odpad, keďže od tohoto je sem tam aj tvorba Asylumu lepšia. ()

Thug_Leo odpad!

Od počátku mizerná kamera, která zoomuje, třepe se a působí jako špatné POV. Policistka v neznámém městě je přivolána na místo, kde starý pán spáchal sebevraždu, jeho žena, obratem spáchá sebevraždu před policistkou. Střih. Žádné posily, vyšetřování nebo emoce z herečky. Střih... jede v autě a má brokovnici (kterou pár použil k sebevraždě) v sáčku na zadním sedadle. Uvidí mrtvolu u cesty. Opět bez přivolání posil nebo nahlášení úmrtí pronásleduje krvavou stopu k domu, kde je záhadný pravděpodobně nahý muž, který tvrdí, že si pro něho něco přišlo a dostavá se "to" do domu. Střih. Policistka vezme důkaz z prvního místa činu(brokovnici) ze sáčku na důkazy a nabije ji broky které nahodile vytáhne z kapsy. Opět žádná komunikace s centrálou nebo náznak "rozumného jednání" vejde do domu a vidí robotického mecha (animace a vzhled je jako z 70.let) vystřelí něco jako sůl a zbraň zahodí na zem. Neřeší ufona, ale šíleného muže v bezvědomí na zemi, ten ji popadne za krk a začne ji dusit, náhle přestane a zabije se šroubovákem. Policistka kontaktuje centrálu(jedna osoba jménem Patrick) ten nereaguje jako by kdokoliv čekal, jen se jí klidně zeptá co viděla. U toho všeho jenom kroutím hlavou a přemýšlím co to má znamenat?! O pár minut dále opět vytahuje z auta brokovnici kterou odhodila v domě na zem (cože?) a nabíjí broky z kapsy(nemá služební pistoli,obušek,sprej nebo cokoliv co by polista měl..jen broky v kapse?!) přilétá kovová loď, která vypustí 2 menší roboty co utíkají za ní, ale nic se nestane. Záběry kamery na sloupek auta... a mám dost. Takový odpad by zasloužil novou kategorii: Odpadní stoka! Otřesná kamera, nulové herectví, nulová logika a ty dialogy...tomu se nejde ani smát. Víte jak jsou ceny za nejhorší filmy roku? Tohle je mnohem,mnohem horší....možná nejhorší co jsem kdy viděl. Je to virus? Ovládání mozků? Invaze mizemských toustovačů? Ani herci nevědí.... a divák? Ten doufám už přestal sledovat ()

SeBig odpad!

Naivní hnusný držky, debilita.. kdyby si to hrálo aspon jen na ten akčnák, ale dát tomu scifi.. tomu se říka teda namyšlená troufalost. Sračka. ()