Viac

Stefan je mladý študent, stratený sám v sebe, ktorý prahne po dobrodružstve. Na svojej ceste autostopom sa necháva viesť slnkom a dostáva sa z Nemecka až do Paríža, kde sa stretáva s mladou Američankou Estelle, ktorá ho zasvätí do sveta drog. Pár mladých milencov, vyhľadávajúc stále silnejšie pocity a prežitky, odcestuje na Ibizu, kde sa oddajú svojim nebezpečným vášniam. Stávajú sa zajatcami svojej lásky, drogovej závislosti a tiež Etellinho dávneho priateľa - zdá sa, že ich príbeh nemôže mať iné ako tragické vyústenie. (Film Europe)

Hamaradža

Tak trochu prázdna moralitka, s nesympatickým, násilným a abusive hlavným hrdinom, ktorú nad vodou drží iba príjemná šesťdesiatková atmosféra v pôvabných lokáciach a fantastická Mimsy Farmer. Nie len, že skvelo hrá, ale je aj krásna a na plátne takmer konštantne nahá (miestami asi až príliš často, bolo to ozaj potrebné?). Pink Floydov som tu ledva zachytil (a to som sa snažil na nich sústrediť!). ()

curil

Jeden z prvních filmů od evropských režisérů zaměřený na problematiku drog. Pro mě je film určitě zajímavý díky hudbě Pink Floyd, mám doma soundtrack. Příběh není zvláště nijak nadprůměrný, zajímavý je dobou vzniku, debutem známého režiséra, a první rolí Mimsy Farmer na evropském kontinentu, kde odehrála posléze více rolí. ()

frashmaker

Tento zvláštní film jsem prvně viděl na mém prvním setkání s fanklubem Pink Floyd a ač mi v té době přišel takový všelijaký tak musím říct, že je určitě velmi kvalitní. Až dětinsky naivní feťáci, kteří se věčně hádají kvůli drogam a přesto se stále milují. Z moci drog se nikdo nedostane a i o tom je tento odlišný snímek. ()

farmnf

Album More mám doma již 36 let, je to klasika, o které zbytečno psát. Na film jsem se těšil již zmíněných 36 let ale je to běžná záležitost, angažovaná věc o drogách, nic víc nic míň. Krásné exteriéry. Všimnul jsem si velmi hluchých míst, ty šlo vyplnit také hudbou Pink Floyd ale nestalo se tak. Čili trochu zklamání. ()

Fish

Předně musím říci, že jsem film neviděl. Na to, že ho komentuju docela zajímavé :-) Nicméně chtěl bych se zmínit o jiné věci a to, že soundtrack k filmu dělali Pink Floyd (poté vydáno jako album More). Soundtrack sám o sobě je naprosto skvělý, teda jako ostatně vše od Pink Floyd. Nevím ale, jak by vyzněl s filmem... ()

• Celosvětová premiéra proběhla 13. května 1969 na filmovém festivalu v Cannes. (BMW12)
  • Autorem soundtrack jsou Pink Floyd. (frashmaker)