Země za noci

• Veľká Británia Night on Earth
všetky plagáty

Tento přírodopisný seriál díky použití moderních technologií zachycuje, co se děje v přírodě pod rouškou noci. Uvidíte lvi na lovu i netopýry za letu. (Netflix)

Recenzie používateľa muti k tomuto seriálu (4)

Měsíční pláně (2020) (E01)

Vďaka novým technológiám vieme posunúť naše poznanie prírody o level vyššie. Veľmi pekne ukazujú ako sa menia lovecké aktivity počas polohy mesiaca 👌a ten nástup hopkajucich upírov bol dosť desivý, nič moc byť malým tuleňom keď na teba ešte striehne vylevelovaný sea lion ()

Mrazivé noci (2020) (E02)

Najdlhšia noc je za severnou hranicou, tam kde vás dissnu aj "kamoši" z termálneho prameňa, tam kde je najlepšie ísť do hibernácie. Len ak ju nemáte, môžete zamrznut. A potom sa znovu roztopiť a odskákat ďalej. Kto prežije, počká si tuleňa pri jame pri poslednom ponore. Wolverine je evidentne iná liga oproti ostatným ()

Noci v džungli (2020) (E03)

Nočný lov ocelota v džungli je strhujúce sledovať, tak ako aj útok modlivky. Lucky fly. Or not? Nočné motýle čo nikdy nebudú nič jesť pred smrťou, alebo pohľad orangutána na ošťaté ovocie ()

Temná moře (2020) (E04)

Pod vodou je svet mikroorganizmov jednoznačne ľahšie pozorovatelny ako na súši. Od zápasov koralových žalúdočných štiav, kým je fotosynteza vypnutá, až po delfínie preteky v žiarivom mori na vlnách elektrických signálov ()