Lékárník

• USA The Pharmacist (viac)

Po tragické smrti svého syna zajde lékárník z Louisiany až do extrému, aby odhalil bující korupci, která způsobila krizi v oblasti závislosti na drogách. (Netflix)

dan4815

Od feťáka k feťákovi se bájná story předávala, že jedna doktorka, naplnit nozdry dokázala... přinejmenším od ní odcházeli se slušnou sbírkou receptů, jako sektářští nabízeči Strážné věže ze svého bratrského vězení. Za prvotním příběhem se schovává zběsilá doktorka, jenž nedokázala uhlídat závislost svých pacientů, ani u sebe. Nejspíše v rauši předepisovala recepty tak rychle, že by se ani nestyděl tiskařský stroj chrlící pravdotiskovinu - Blesk. Je neuvěřitelné, jak je vše propojené. Hledáte vraha vašeho syna, a za vším jsou vlastně léky. Joo, stará dobrá Amerika, v tomto drogovém odvětví bude vždy jistota, že pěkně pošlapou dodávky i předpisy. Nabízí se však otázka, byla doktorka opravdu hloupá, nebo si předepsala k snídani... a vlastně na celý den hromadu medikamentů k rozradostnění dne? Opravdu nechápu, že předepisovala tolik léků a ani se nejspíše nepozastavila nad faktem, že několik desítek tisíc předpisů k trojici léků, se během krátké doby začne jevit značně podezřele. Když se feťákovi podaří vystudovat medicínu = léky pro všechny. Za mě zajímavý počin. Sleduje vytrvalého otravu, který pátrá po pravdě. Divím se, že mu neprostřelili hlavu jak dealeři, vrah, tak policie. Ten sral policii, přes úředníky až po starou. ()