Miss Americana

• USA Taylor Swift: Miss Americana

Taylor Swift v tomhle odhalujícím dokumentu přijme svoji roli písničkářky a zpěvačky – a ženy, která umí naplno využít sílu svého hlasu. (Netflix)

5Se

Úplná pecka!!!! Aj ten kto ju nepoznal alebo nemal rád, tak po tomto dokumente ju bude milovať... Má to všetky emócie. Odporúčam všetkými desiatimi ()

dcludy

Taylor Swift patří mezi mé nejoblíbenější zpěváky už více jak 2 roky, takže jsem se na tento film moc těšil. Avšak předtím jsem byl stejný hater toho, jak je falešná a já nevím co. Když se člověk ale na ni jako osobu podívá víc podrobněji, zjistí, že se vlastně jedná o ženu, která ví, co chce a nebojí se pro to bojovat. V tomto filmu byl vidět jakýsi vývoj Taylor, jak z hudební stránky tak i jí jako člověka. Jak i sama zmínila zprvu byla zvyklá dělat jen to co se sluší a patří, avšak následně vše cíleně míří tam, kde je potřeba něco změnit. Mnoho lidí tento film bude mít rádo a mnoho ho bude nenávidět, podle mě v tom bude vždy hrát roli i to jak TS my vnímáme v hudebním světě. Co víc ještě dodat než jen, že si tento film od mě opravdu zasloužil 5* ()

Vaclav.Krali

Výborná.... Po všech směrech .... Sice znám jen možná 5 jejich písní .... Ale tahle sonda do duše celebrity mě teda dost překvapila. Asi ji tedy nebudu dál nijak extra poslouchat, ale má můj respekt👍🏻 ()

BigMen odpad!

abnormálně hnusný odpad. další trapná politická agitka vychlastané, ubrečené svého času pornohvězdy, kterou na instagramu sleduje 200 000 000 lidí. no, to by mě zajímalo kolik jich je aktivních?. no nic. vzhledem k tomu, že jsme toto obr hnustí sledoval, nečekal jsme od tohoto dokumentu nic jiného. jediné, co mě překvapilo bylo to, že se ten hnus začal ukazovat až za půlkou. no, autor asi věděl proč tak činí. asi by se pak na ten nechutný průjem slz, 1 000 litrů vína a stále dokola se opakující Oh my god, nemohl nikdo dívat ()

a_hofferson

Toto je dokument, ktorého myšlienky vo vás zostanú ešte niekoľko hodín, alebo dní po zhliadnutí. Aspoň u mňa to tak bolo, preto dúfam, že aj na iných divákov to bude mať dosah. Dokument ukazuje Taylor ako umelca, aj ako človeka. Zobrazuje ju ako dievča, ktoré si splnilo svoj sen, ale zároveň musela prijať daň za svoju slávu. Zároveň som si uvedomila, že toto nie sú len problémy slávnych ľudí. Lebo každý z nás nejakým spôsobom rieši to ako vyzerá, čo si o ňom druhí myslia... Ja osobne som fanúšičkou Taylor Swift už dlhé roky. Jej hudba ma doslova sprevádza životom a vždy mi bola sympatická jej štýlom a vystupovaním. Možno sa čaká, že preto budem tento dokument hodnotiť kladne, ale musím povedať, že sa mi vážne veľmi páčil. Je to naozaj dobre spracovaný film, kde sa prelínajú zábery z jej detstva, rôzne kauzy, ktoré sa okolo nej riešili a potom proces tvorby, koncerty a jej rozprávanie. Týmto dokumentom mi je Taylor ešte bližšia, tým, že dovolila nahliadnuť do svojho života a že celé jej prežívanie dáva do svojich textov a hudby. ()