Ángel, mechanik z madridského předměstí, se zamiluje do Estrelly. Jenže pak se zaplete se zločinci a dostane se do hledáčku houževnatého detektiva. (Netflix)

alldo.raine

Tak jsem to zase zvednul o jednu hvězdu výše. Nemůžu si pomoci, ale poslední dobou to dělám dost často, protože koukám na filmy se slabým hodnocením a mám pocit, že to proto mnoho lidí zavrhne a rád bych tak ty procenta trochu zvednul. Za mě moc fajn španělský filmeček s pár herci z Money heistu. Film má příjemné tempo, již zmínění herci tempu krásně stačí, na ženské osazenstvo je radost pohledět. Jen škoda, že Luis Tosar nedostal trochu více prostoru. Jinak mi ale ty necelé dvě hodinky uplynuly jak nic. ()

Martin741

Reziser Daniel Calparsoro /Bez lidi 2005, Ulice 2000/ natocil vskutku dobry film. odohrava sa v  jeho rodnej krajine v Spanielsku, mladik z Madridu sa zamiluje do fajnej baby a do toho este prichadzaju tra,mpoty. Ake  presne, to nech si uz zisti divak sam.  Kazdopadne film ma vtiahol, stale sa nieco dialo, nuda bola sympaticky stlacena na minimum. Ten hlavny hrdina bol ako na sinusoide,  musel riesit rat to, potom zas ono  a sam nevedel, komu verit a komu neverit. Napokon, nie vsetci co donho hadzali spinu to  s nim mysleli zle a nie vsetci co ho chvalili to mysleli dobre, nuz ale taky je zivot   74 % ()

BOURQUE

Režisérovi Danielovi Calparsorovi to teraz nevyšlo. Jeho film o mladíkovi, ktorý sa chce dostať rýchlo na vrchol, mať všetko a hrať sa na nejakého mafiána, nemá kompaktnú štruktúru. Charaktery hercov sú dvojdimenzionálne bez nejakej hĺbky, dialógy nemajú dostatočnú silu. Záver nie je príliš vydarený. V danom žánru sa jedná o podpriemer. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

bearmeedek

Přitažlivé téma, které ve zpracování jiných evropských zemí nebo zámoří vyznívají obvykle lépe. Vím, že po mladých lupičích z ulice nemohu požadovat vysoké IQ, ale tady to tlouklo moc do očí. A zároveň to bralo i sympatie. Naštěstí druhá půlka filmu dokázala toto všechno přebít dějem a akcemi. Myslím, že mohu prozradil i smysl názvu filmu: Zlodějíček chce rychle zbohatnout a mít hned pevnou pozici. A tak šplhá na svůj pomyslný vrchol - až do nebes. Neodpustím si poznámku, že té jeho "pravé lásce" bych se vyhýbal obloukem. ()

TheEvilTwin

Dvouhodinové utrpení bez jediného pozitiva je za mnou a můžu s klidem říct, že mě film dlouho takhle nenasral a nemám snad jedinou věc, kterou bych tady mohl pozitivně hodnotit. Anglický dabing je na facku, Rio hraje hrozně a oproti MoneyHeistu je to úplně jiný člověk, hudba je příšerná, scénář hloupý a nejhorší věc jsou tak stupidní dialogy, až jsem se chvílema styděl za herce sám, a to nehledě na to, že když řeknu že 50% slovní zásoby byly nadávky, tak nepřeháním. Scény skáčou doslova jedna na druhou často bez návaznosti, není na nic čas a všechno se jede na kvantitu, kdy se ve filmu stane věcí dost, ale současně vůbec nic. Hlavně že na sex scény si tvůrci vyhradili klidně i několikaminutové záběry, ale když jde o děj, tak rychle rychle dál🙃. Támhle skočíme o rok, pak zase o dva, pak o 4 zpátky a hlavní postava se po prvním týdnu “v práci” chová jako zkušený gangster. Schválně si film pusťte, pak si přečtěte tenhle komentář a řekněte mi jedinou věc, kterou vidíte jinak, protože tenhle film je objektivně katastrofa. ()

• Uvedenie filmu bolo pôvodne plánované na 28. augusta 2020. Vďaka koronakríze sa však presunulo až 3x z 2. septembra na 27. novembra a následne na 18. decembra. (MikaelSVK)
  • Miguel Herrán zde hraje zločince Ángela a Fernando Cayo policejního detektiva Duqueho. V seriálu Papírový dům (od r. 2017) hrál Herrán také zločince a Cayo policejního detektiva. (Yoshimitsu)