Gank Your Heart

• Čína Pei ni dao shi jie zhi dian (viac)

Zíza

Velké pozitivum je, že hlavní hrdina není hlupák a ve většině případech se nenechá oblbnout. Navíc je to vcelku pohledný chlapec ztvárněný hercem, co hrát umí, u něj chyby nehledejme, nemá to moc smysl. Byl napsaný i zahraný dobře. Co se týče hrdinky... není špatná, není to úplně ten typ, co vám leze na nervy, ale její představitelka. Tam jsem měla trochu problém, protože mi přišlo, že občas úplně netuší, jak má hrdinku pojmout a strašně mě rozčiloval její falešný úsměv. Málokdy mi přišlo, že se usmívá od srdce. Ostatní postavy byly spíše takové doplňující archetypy postav, nedalo by se říct, že by někdo vynikal; prostě tam byly, aby dotvořili prostředí pro hrdinku a hrdinu. Jediný, kdo mě zaujal svým vývojem a charakterem, byl Pei Xi. Člověk na začátku vlastně moc netušil, co od něj čekat, postupem času se to ovšem vyjasňovalo, aby ve finiši s ním bylo prostě fajn. Na rozdíl od záporáků, jejichž podlost se neustále opakovala, ačkoliv ji prováděly jiné postavy. V podstatě dvakrát jsme si museli projít tím samým schématem, abych napotřetí konečně dospěli k něčemu pořádnému (teď mluvím o jejich profesních úspěších a neúspěších). Pokud bych měla něco říct ke vztahu mezi hlavními hrdiny, tak rozhodně bylo fajn, jak to šlo přirozeně, v podstatě si padli do oka, trávili spolu čas a už to tak nějak bylo. Jenomže pak ty klacky pod nohy... naštěstí jsme se v tom dlouho nebabrali a divák měl aspoň poměrně rychle jasno, jen o trochu delší dobu trvalo, než si to řekli hrdinové mezi sebou. Nechme stranou postavy, herecké výkony i příběh, který je jednoduše přímočarý, i když dvakrát objede tentýž kruháč, podívejme se editing, na střih. To je s prominutím hnus! Jak ty scény občas byly poslepované... to opravdu na to neměli víc času? Strašně mě kvalita střihu rušila. Scény na sebe občas divně nenavazovaly, jednou měla postava v ruce A, poté B, poté zase A... tyhle detaily strašně zvyšují kvalitu díla, pokud jsou dobře udělané, pokud jsou odfláknuté, tak ji zase strašně snižujou. A není to první čínský seriál, u kterého jsem na to narazila. Opravdu na to mají tak málo času, aby to udělali pořádně? Konec stížností. Aby to sečetla, byl to vlastně dobře koukatelný seriál a je úplně jedno, jestli hrajete online hry, jestli fandíte esportu, protože tohle nakonec bylo o romantických a pracovních posunech. I přes ten čínský nacionalismus. Lepší 3*. ()