Bezúhonnou ženu obviní z vraždy manžela a její právnička si brzy uvědomí možnost existence širšího spiknutí. (Netflix)

SeBig

První půlka mě až tak nebavila, pak se začalo vše vysvětlovat a mě to fakt chytlo, byli ale věci, co mě fakt vytáčeli (chování tý obhájkyně a jejího přítele). Na konci fakt dobrý twisty, ale mezi nima spousta nelogiky, ba dokonce smíchu (ta pranice s panvičkou). Jak už jsem psal, kdyby se to rozjelo hned od začátku a hlavní aktéři by se chovali logicky, bylo by to třeba na plnej počet. Navíc mě občas iritovala i ta hudba..takhle musím dát lepší tři. ()

Malarkey

Takový moderní americký thriller na způsob 50ti odstínů šedi, ze které si připočtěte to mystično a odeberte sexuální stránku věci. Zkáza paní Grace Vás ihned vtáhne do děje, ale po celou tu dobu jsem cítil takový nestálý televizní nádech. Sem tam to trošku ztrácelo logiku, ale ve druhé polovině to po spíš kecací první části začalo docela gradovat a dokonce došlo i k nějakému tomu příběhovému twistu, což bylo určitě hodně fajn. ()

Lukoboss

Ze začátku to vypadá jako slušnej soudní thriller, máme zápletku, seznámíme se s postavama. Ale po čase se začnou vynořovat takový všelijaký podivnosti, který to vlastně kazí. Už jenom to, že obžalovaná se v podstatě nechce ani zachránit a paní obhájkyně je naprosto příšerná a ne moc schopná. Nevím, jestli v tom byl nějakej záměr, ale pro mě to byl dost rušivej element. No pak rádoby akční závěr ála překvápko pro diváka, to bylo skoro zbytečný. Takže nakonec celkem zklamání, přitom ten rozjezd nebyl vůbec špatnej. ()

herr_carter

Sto a první film na téma "jak jsem já kráva mohla nalítnout, když to bylo do nebe volající" o lidské důvěřivosti, snadné zmanipulovatelnosti a hyenismu. Překvapilo mě, jak dobře zde hrají pro mě naprosto neznámí herci (kromě tedy paní obhájkyně, jejíž nepřirozené chování, amatérismus a zřejmě vrozená idiocie byly zbytečnou šmouhou v jinak parádním filmu). Někdy kromě nových filmů Netflix zřejmě vyprodukuje i pár nových kvalitních herců..............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

castor

Nebylo moc projektů, ve kterých mě Tyler Perry nenudil. Respektive v jeho dřívějších filmech se na něj dalo leccos svést, ale větší díl odpovědnosti přeci jenom ležel na jiných bedrech. Teď ale můžeme kopat výhradně do něj. Protože se ukázalo, že je evidentně i dost příšerný scénárista. A to ještě vlezl i na režisérskou stoličku. Nezkušená právnička Bresha Webb má obhajovat dámu v nejlepších letech, nad kterou už ovšem nejen média zlomila hůl. Přiznala se totiž k vraždě mladšího manžela. Zaprvé je jejich sbližování hrozně dlouhé a utahané. A zatraceně průhledné. Hošana totiž nepřitahují starší dámy, nýbrž jejich peníze. Obhájkyni mnohé nesedí, ale než se odhodlá k nějaké „akci“ (ke které ji dokope přítel-strážník, který sám zřejmě utrpěl úraz hlavy), půlka filmu je pryč. Vše nakonec vyvrcholí v soudní síni. Přesto postupně nemáme kde brát, a tak to Perry vystele první pytlovinou, která ho napadla zřejmě při ranním vysedávání na toaletě. Holt další z řady úsměvných pokusů o twist. Postavy diváka nezajímají, nemá to atmosféru a ani žádný pořádný moment. A ta baseballová pálka musela být zřejmě z plastu. ()

• Celý film byl natočen za 5 dní. (hansel97)