Opečovávaná dívka absolvuje rychlokurz přežití, protože se po útoku mutantů musí dostat na povrch, daleko od bezpečí svého podzemního domova. (Netflix)

Recenzie používateľa Víteček k tomuto seriálu (3)

Kipo a divotvorná zvířata (2020)

Příjemné překvapení. Šel jsem do toho trochu s obavami, ale nakonec vůbec nelituji, že jsem se podíval. Je to zábavné, postavy jsou správně ujeté a sympatické a celý svět je bláznivý tím nejlepším možným způsobem. Zároveň je to krásně barevné, animace je taky na úrovni a dobře se to poslouchá po všech stránkách (obzvlášť hudba je hodně padnoucí a akční, ale i dabing a zvuky nezůstávají pozadu). Příběh taky dokáže zaujmout a myšlenka celé řady je hodně pozitivní, což rozhodně není na škodu. Těším se na další řadu. ()

Série 2 (2020) (S02)

Ani nevím přesně proč, ale druhou řadu jsem si užil víc, než první. Možná jsem na to byl prostě jen lépe naladěn, nebo jsem se s tím světem více sžil, protože přímý důvod ani říct nedokážu. Ono je to tak přehnaně pozitivní a přátelské, že mě to asi očarovalo. Nebo v tom budou nějaké vypocené feromony. Co mi oproti první řadě chybělo, byly všemožné praštěné zvířecí kultury, které byly v první řadě. Zde se z nich vychází, ale nových příliš není. Přesto jsem to dokoukal s velkou radostí a i nějaké to dojetí tam bylo (jak by řekl Dave, "that's actaully quite nice"). Slabších 5* a spokojenost. ()

Série 3 (2020) (S03)

Jasně, optimistické jako blázen, ale proč jako ne? Trocha optimismu někdy neuškodí. Už je to hodně jiné, než 1. řada, ale vůbec mi to nevadilo. Zajímalo by mě, zad byl celou dobu takový plán. Zábava to je, vtipné taky, dojmout to dokáže, dobře to vypadá a postavy jsou sympaťáci. Já jsem naprosto spokojen. 88 %. ()