365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autora Blanky Lipinské ukazuje Lauru Biel (Anna Maria Sieklucka), úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone), kterému nedávno zastřelili otce (dost krvavě a před očima). Massimo se do Laury zamiluje, unese ji a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. (Peabody)

tomino28

Dá se podobný typ filmu natočit dobře? Nejsem si tak docela jistý. Ale dá se to natočit líp? Docela určitě! Tohle bylo tak blbě napsané, že o hodně lepší by to bylo bez zvuku a hlavně dialogů. Teda ne o hodně, ale aspoň o kousek. ()

Scaevola

Slabé evropské variantě chybí především herecké výkony v akci a smysluplná motivace hlavních postav, protože hrdinka přes nevýhodnou úvodní pozici poměrně rychle převezme iniciativu a počne milého gangstera snaživě ždímat. Nejsem si také jist uťatým závěrem, který se zdá být slibem pokračování, o nějž zřejmě nestojí ani hlavní hrdina, ale snad jsem pouze špatnou cílovou skupinou. ()

PanPyzamo

Erotický film a to docela hodně a z toho bych taky řekl nejvíce čerpá. Příběh není kdovíjak výborný a vlastně je to podle mě nic moc. Fanoušci erotiky si zde nejspíš najdou to své, ale jinak bych radil se tomuto filmu vyhnout. Za mě slabý film, který nedoporučuji. 3/10 ()

Střelec17

Je to zvláštní, ale nevím jak daný film uchopit. Námět celkem zajímavý, provedení taky celkem zajímavé, ale zároveň i celkem nezáživné. Asi uprostřed filmu jsem se začínal nudit, protože když nastal moment, který jsme očekávaly a podívaly se na patnácti minutovou erotickou scénu, tak potom už film prakticky  neměl co nabídnout a ani nedokázal využít situace mafiánského prostředí, kdy se snažili hlavní představitelku dostat. Konec filmu tak na mě bohužel nepůsobil, tak jak si filmaři představovali. Film jsem si pustil, aniž bych si  oněm něco zjišťoval, nakonec to mohlo být mnohem horší. Hodně jsem tady četl, že   to tady srovnávají s 50 odstíny, za mě je to úplně odlišné, už jenom proto že padesátku jsem ani nebyl schopen dodívat, tak tady už jenom prostředím, zasazením, událostmi byl film trochu někde jinde. Pozitiva: Námět byl celkem zajímavý a hlavní herečka velice atraktivní. Negativa: Nevěděl jsem, že se jedná  o erotický film, takže jsem byl celkem překvapen, ale i tak když se na tím zamyslím, tak si říkám, jestli to už nebylo trochu moc, ale třeba je to normální u filmu tohoto druhu.    ()

Peabody

tak podle mne je to naleštěná sračka pro některé ženy, aby si mohly plnit zvlhlé sny o krásném bohatém chlapovi, který se jich drsně zmocní (ale neznásilní, protože to by nebylo dnes korektní). Knihu jsem nečetl, ale tohle je prostě červená knihovna 21 století, nic společného s realitou, klišé na klišé. Ano, krajiny jsou krásné a některé holky taky, ale jinak mne to míjí, ppřekvapení ve scéníři nula, herecké výkony nula, ... . Ani mi nestálo za to se dívat na divácký ohlas. Jen je vidět, že tohle Poláci technicky umějí, proti tomu jsou ty naše prázdniny v Provence, nebo Veni vidi vic naprosté sračky i po stránce kamery atd. Moje kritika ale nevychází, jako mnozí na IMDB z toho, že to je film politicky nškorektní, protože politickou korektnost v dnešním pojetí (zdůrazňuji v dnešním pojetí v USA, UK a nektěrých Skandinávských zemích. ) považuji za nebezpečnou nákazu. ()

Viiny

A mě se to líbilo. 1/2 je skvělá, pak to jde dějově z kopce (ač mě konec překvapil. Herecké výkony mi přijdou dobré, erotické scény skvěle natočené a že je to kýč ? No a, jako oddechovka naprosto skvělý a pro ženskou jak dělaný. ()

Naby

Pribeh celkem o nicem, takova prumerna romanticka, zcela neuveritelna pohadka. Sexualni sceny nekdy docela zajimavy. Hezky mista a budovy obcas. Kupodivu jsem se u toho moc nenudil i pres skoro 2 hodiny co to ma. Nicmene je to takovy film na jeden prumerny vecer a pak uz si film znovu nepustite. Celkem 3,3* ()

toothfairy odpad!

Tak vedle tohoto je i 50 odstínů šedi inteligentní veledílo. To je tak, když se špatná předloha převede ještě do horšího filmu. ()

TimStar

Lidi to srovnávají s Padesáti odstíny. Tohle je stokrát lepší. Krásní herci, uvěřitelný jejich role a dostatek skvělýho sexu. Příběhově to taky není špatný. Dal bych tři hvězdy, ale čtvrtou hvězdu jsem dal za konec (nesnáším sladký happyendy) 👍 ()

wendikcertik

Mě se to líbilo, kvůli soft-pornove atmosféře. Upřímně, žádná žena by při tomto luxusu a takovým chlapem nepotřebovala 365 dní, aby se do něj zamilovala. Počítám, tak desetina času by stačila. ()

Margay

Příběh je možná prosťoučký, ale když nadšeně přijímáme filmy jako Pacific Rim, netuším, proč bych se měla ohrazovat nad gangsterem, kterak si vyhlédne prostou holku. 365 dní má pořád více děje. Zkrátka, píšu zejména kvůli srovnávání s 50 odstíny sr*** – vážně, tenhle film má na rozdíl od svého slavnějšího souputníka opravdu děj, postavy, motivace a události na sebe navazují a nedějí se jen protože. Čtyři hvězdy dávám už jen kvůli tomuhle ee srovnání. Nehledě na to, že Poláci si dali skutečně záležet na formátu a sakra, vážně se na to dá koukat. ()

montel

Někdo tu psal, že jsme škarohlídi, protože film má tady 42%. OK, koukněte tedy na IMDb, tam je to pouhých 34%. Podle mě, jsme ještě velmi milosrdní. Ten film je vážně dost špatný. Jen za ty odvážné scény a za to, že jsem se občas dost zasmál, jsem dal dvě hvězdy. Na druhou stranu občas mě tam sralo neskutečně mnoho věcí. 35% ()

Clara

Tak tohle je opravdu sračka století. Věděla jsem, že to nebude filmový počin roku, ale na tohle se i s nejnižším očekáváním nedá koukat. Žádný příběh, jen unesená holka, zacházení jako s hadrem. Neprodukovala to snad EU aby nás připravila na vlnu z východu? Bože dlouho jsem neviděla film u kterého jsem jen kroutila hlavou, a to jsem se fakt těšila na svrbění mezi nohama,žlázy porno. Ten její plešatej byvalej byl aspoň srandista, ale to už se asi dnes u řádných občanů EU nenosi. ()

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

14.05.2021

Fanoušci filmů Enola Holmesová a 365 dní (pravděpodobně dva různorodé tábory) se mohou začít radovat, streamovací gigant Netflix totiž čerstvě oznámil pokračování pro oba výše zmíněné snímky. V… (viac)

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (viac)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)