Pôvodný televízny hraný seriál s kriminálnou zápletkou rozpráva príbeh troch manželských dvojíc, ktorých osudy spojí neželaný, bezbranný novonarodenec. (RTVS)

Pajina68

Tak tenhle slovenský seriál je opravdu povedený. Kam se hrabe celá česká televize a další české TV programy - tam je to samá detektivka nebo politické filmy a nebo prostě blbosti. Slováci umí natočit daleko lepší seriály - viz Tajné životy, Nikdy neříkej nikdy, Milenky, atd. Tohle na českých programech žalostně chybí. Něco prostě ze života, psychologické a i když je zápletka někdy neuvěřitelná, prostě to člověka baví. ()

janelizzie

Kvalitně natočený seriál, který vás vtáhne do děje a ukazuje, že nic není černobílé a stačí málo a člověku se převrátí celý život. Dobré herecké obsazení, lokace a příběh se nakonec rozplete a uzavře. Oceňuji zpracování témat, které jsou často tabu či opomíjené. Exteriéry, vyváženost a vykreslenost postav vyvažují mírné táhnutí v půlce série. Na československé poměry velmi povedený nadprůměrný výsledek. ()

Vyjola

Fakt mne to baví! Mám ráda slovenštinu, už se tak často neslyší a libi se mi herci, které neznám..Seriál je emotivní, napínavý, ze života..nejsou tam kladní a záporní hrdinové, jsou to lidé s chybami a složitostmi života a já sleduji se zájmem jak se lze s věcmi poprat nebo je zbabrat. ()

milos.bradik

Výborně natočený seriál, postavy plnokrevné a velmi mne zaujal. Ještě na konci jedenáctého dílu bych dal plný počet pět hvězd, ale ten poslední díl, kdy najednou je vše zalité slunce a i postavy, které do té doby nebyly ani trochu černobílé, jsou všechny chápající a veskrze kladné. Závěr je tak happy, že je to sladké jak cumel, všichni si padnou do náruče, vražedkyně v slzách přizná svou vinu, dcera Važanových, která byla naprosto zhroucená je najednou v pohodě, Ninin otec, který byl celou dobu líčen jako člověk bez emocí, který vždy vše řídí, je dojat a úřednice OSPODu najde své štěstí s jedním z klientů. Prostě ten závěr ani trochu nesedí k tomu, jak byly postavy líčeny v průběhu seriálu. ()

duch9

Zajímavá zápletka, seriál se mi líbil, byl napínavý, herecky skvěle obsazen i zahrán. Pouštěla jsem si jeden díl za druhým jak zběsilá a nepřestávala se divit, co zas tvůrci vymysleli. ()