Erika a Tom se k radosti Matěje a Vojty nakonec usmíří a jejich vztah pokračuje. Ukáže se, že poklad, který objevili ve studni, nemá žádnou hodnotu. Sylva tomu ale odmítá uvěřit. Její rivalita vůči Týně pokračuje. (TV Prima)

Skuby47

Ta účast Vietnamce v tajných službách mě dorazila. Je to komediální romantický seriál se spoustou ironie i parodie. Romantická linie se vyřešila, z babince se přenesla pozornost na místní alkoholiky a dokonce hlavní prudič byl paralyzován. Co bude dál? Třeba má seriál vyšší cíle. Jsou v něm zvířata, klepny, alkoholici, invalida, menšiny, venkov i město. Chybí jen nějaký gay a může se postavit do fronty na Oscara. Není třeba to řešit, vždyť je to legrace. ()

KM Phoenix odpad!

Falešní archeologové, detektoráři, rádoby archeologové a nějaký pseudoexpert na mince. Ty kecy k těm mincím mne fakt ničily. ()

rakovnik odpad!

Falešní archeologové, tajný agent z Vietnamu, maminka rozmlouvá synkovi vydírání fotkami zadku, dva díly o několika mincích, to už je fakt moc. A jak jsem psal minule, největší poklad na statku pígluje jeho majitelku. ()