Janek zaplatí opravu kapličky, u které sedával Týnin táta. Vesničané nakonec taky přispějí a konečně přijmou Janka mezi sebe. Štěpán škaredě zmlátí Sylvu a Běta ji přemluví, aby už se k Vackům nevracela. A John prosí Hanu, aby mu pomohla se usmířit s Jankem. (TV Prima)

rakovnik odpad!

Tak sekretářka mladého je definitivně opět sekretářkou starého. Však dělat firmu sám u stolu doma s kalkulačkou na mobilu úplně nelze. Také se divím, že milionář Džon stále bydlí v garsonce, kterou zdědil i s holkou od syna. Jinak dnes opět nuda a vaření z vody: třikrát vydírání, jedno napadení či domácí násilí, poškození cizí věci, pytláctví, prostě běžný den na dědině. Také mě zaujalo, že si autoři myslí, že při hlášení rozhlasu se vesničané seběhnou pod amplion a hltají s hlavami vzhůru konečně nějaké informace. Protože jinak tam chcípl pes a je s podivem, že se to tam dá přežít. Jinak u kapličky sedával bývalý ducha, pak jí opravila obec, ale selka nechce dát peníze na další opravu, protože by to bylo z jejího. Asi otce zas tak nemusela. Aspoň že příště bude podle ukázky rodit kráva, a možná i ta druhá těhule. ()