Týna má zpoždění a Julie si myslí, že je Týna těhotná. Všude to rozkecá, dokonce to naznačuje i Jankovi. Nakonec se ukáže, že těhotná není, ale Janek jí řekne, že by si děti přál. Profesor naznačuje Róze, že ji miluje, ale ona to nepochopí. Štěpán si nechce vzít Sylvu. Lída se snaží, aby se to Sylva nedozvěděla. A Roman zarazí Jankovi dotaci na ozdravovnu. (TV Prima)

rakovnik

Panejo, nejzajímavější je dnes úkaz, že po odvysílání epizody (včetně +1) je zde pouze jedno hodnocení. Není divu, když dnešní díl byl jen vata, nudná výplň, zbytečné scény. Sice jsme opět viděli nedorozumění, omyly, odposlechy, nové postavy, bez nichž by se děj snad nepohnul vůbec, ale bez nějakého důsledku. Podle ukázek bude příští díl samá rvačka, tak snad přijde i zábava. A jednonožka konečně něco dělal. ()

Xardaxis

Kdyby se furt všichni navzájem neposlouchali za dveřma, tak by byl ten život úplný ráj, kde by všem všechno vycházelo. Ale protože by pak telenovelu nešlo dál prodlužovat, tak tu naštěstí je zvědavých uší v každém díle pořád dost. ()