Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka

• Veľká Británia Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
Veľká Británia, 2019, 3 h 7 min (Minutáž: 57–66 min)

Réžia:

Mark Lewis

Scenár:

Mark Lewis

Hudba:

Andrew Skeet

Justin Trudeau (a.z.), Luka Magnotta (a.z.)

Hrozivá videa vyšinutého zločince donutí skupinku amatérských internetových detektivů pustit se do riskantního pronásledování, které je vtáhne do temného podsvětí. (Netflix)

Recenzie používateľa domirovec k tomuto seriálu (4)

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka (2019)

Od koťátek pracky pryč, zasraní zmetci! Tohle je zatracená válka.. nebo něco takového. Pokud totiž někdo, ať už jakkoliv hodně přitepleně a nechutně vypadající čeká, že mu projde zabíjení koček, pejska a člověka, tak je na omylu větším, než je on sám. Fuj, jakože opravdu - FUJ. Každopádně dokumentík to byl ultimátní, detail vedle detailu. On je to možná jeden z těch nejlepších projektů, které Netflix vyprodukoval, fuckin' brilantní, hoši. Mrzí mě, že jsou na světě takovýto rádoby lidi, co si myslí, že můžou týrat a vraždit a pak se jen tak vypařit.. ne ne, takhle to nefunguje. Alespoň ne většinou. Týpeček si fuckt myslel, že je Leonardo v Chyť mě, jestli nejsi kretén a dokážeš to nebo Patrýček z Amerického Magora (skvělé filmy, mimochodem). Absolutní bomba, všechny tři díly jsem zhltl jak třešničku na velkém výborném dortu, zatímco jsem si kazil chuť tím zatraceným narcistickým čůráčkem. Perfektní, zasloužených pět hvězd! 5/5 ()

Kočka a myš (2019) (E01)

Kočka a myš - no tak nám to začíná teda dost.. pořádně. Nějaký slabomyslný kus lidského hovna (?) dělá odporné věci s kočkami (!?!?). Ty vole. Já vím, že když někdo zabije jiného člověka, tak je to odporné, příšerné a nepředstavitelně špatné, ale zabít zvíře? Zvíře?! Jak velký potroublý zkurvenec musí člověk být, aby něco takového udělal němé tváři!? Každopádně tohle je opravdový vyšetřování, hned jdu na další epizodku! 5/5 ()

Klikání nosí smrt (2019) (E02)

Klikání nosí smrt - druhá epizodka, další kopa napětí a nových stop a důkazů. Tohle je prostě úžasné. Jde opravdu vidět, že když nějaký.. slovy nepopsatelný kretén, kterému je absolutně jedno co dělá a jak hrozné, je to co dělá, udělá nějakou hroznou věc, že se ostatní lidi jen tak nedají, a půjdou po něm, nehledě na to, jak těžké je chytnout ho. Parchant. 5/5 ()

Smyčka se stahuje (2019) (E03)

Smyčka se stahuje - finální epizodka. Tohle bylo prostě parádní, skvěle zpracované, prostě bomba. Jsem hrozně šťastný, že něco takového vzniklo, protože to byl opravdu hnus a ten fakt, že někdo mohl vůbec něco takového udělat, je odporné, a lidé by tento příběh a jeho rozluštění měli vidět. Úžasné. 5/5 ()