Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka

• Veľká Británia Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
Veľká Británia, 2019, 3 h 7 min (Minutáž: 57–66 min)

Réžia:

Mark Lewis

Scenár:

Mark Lewis

Hudba:

Andrew Skeet

Justin Trudeau (a.z.), Luka Magnotta (a.z.)

Hrozivá videa vyšinutého zločince donutí skupinku amatérských internetových detektivů pustit se do riskantního pronásledování, které je vtáhne do temného podsvětí. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (3)

Kočka a myš (2019) (E01)

Díl s detektivní zápletkou. Tajemství drží diváky, aby nevypnuli monitor nebo nepřeladili na jiný kanál. Podle psychologů si psychopaté, kterých je v naší populaci 5 procent zkouší své praktiky nejdříve na zvířatech. ()

Klikání nosí smrt (2019) (E02)

S homosexualitou se opravdu často pojí další úchylky. Často je spojená s pedofilií okovy apod. Nutit někoho mít sex s jeho štěnětem jako v tomto díle, to vypadá, že se hoch chytl hodně špatné party prostituujích chlápků a začal promýšlet ďábelský plán. Bylo mi líto utrápeného výrazu jeho maminky. Jak říká vynikající psycholog Jeroným Klimeš, je třeba počítat s tím, že 20% dětí se nepovede a nasekat si kousků více. 10% rodičů také zažije úmrtí svého dítě. Na motorce, oběsí se v kriminále, smete ho na dovolené v Thajsku vlna tsunami. ()

Smyčka se stahuje (2019) (E03)

Zaujalo mě jak dokázali podle fotky na sociálních sítí vystopovat bydliště člověka podle schodů virtuálním projížděním ulic na Google maps nebo podobné aplikaci. Kriminální dokument má tísnivou atmosféru: "cítila jsem v bytě pach krve. Jako když necháte na kuchyňské lince ležet šest hodin půl kila hovězího masa. V tom bytě je to potom cítit po krvi". ()