Sportovec roku 2019

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický / Športový
Česko, 2019, 75 min

Tradiční anketa Sportovec roku letos slaví své 61. výročí. Na slavnostním galavečeru se i tento rok sejdou nejlepší současní sportovci a sportovní legendy České republiky, aby oslavili skvělé výsledky našich sportovců a předali ocenění. Kdo se tentokrát umístí na nevyšším postu a převezme vítěznou korunku za letošní rok? O hudební doprovod se postará Lenny a Marek Ztracený, galavečerem diváky provede Daniela Písařovicová. (Česká televize)

castor

Podruhé v kariéře se stal mistrem světa, a navíc v zemi judu zaslíbené. Zejména proto se stal Lukáš Krpálek podruhé v životě vítězem ankety Sportovec roku. Jenže ta jako taková postrádala to hlavní: oceněné. Chápu rozjeté soutěže, světové poháry i přípravu na nadcházející olympijskou sezonu, nicméně fakt, že na slavnostním večeru jsou 3 z 10 nejlepších sportovců, je všeříkající. Výsledky relativní, protože se srovnávají různá sportovní odvětví. Hudební doprovod fajn, poměrně pohotová Daniela Písařovicová rovněž. ()

Marze

Za mě docela zábavné. Je to asi současný fenomén, že se sportovci připravují o Vánocích mimo naši zemi či mají dokonce závody. Berdych právě skončil a překvapil mě nadějný Forejtek, že je juniorský mistr světa. ()