Cinderella Chef

• Čína Meng Qi Shi Shen (viac)
Čína, (2018–2022), 12 h (Minutáž: 20 min)

Terezinka198

Příběh o jednom banditovi, kterak si svou nevěstu ukradl. Až na to, že to není až tak úplně jeho nevěsta, a on až tak úplně není bandita. Hlavní hrdinka se dostane do jiného světa poté, co v tom našem sní jídlo (houbu, pokud moje titulky byly správné?) a probudí se v těle (v minulosti?) jedné z dívek. Tato dívka pochází ze zámožnější rodiny a má být provdána (asi též nějakému zámožnému muži? Moje titulky byly někdy opravdu vtipné a nesmyslné). Náš bandita nejdřív nejeví moc zájmu, ale říká se, že láska prochází žaludkem. A tímhle heslem se i seriál vesměs řídí, protože sledovat přípravu některých pokrmů byla pastva pro oči i pro mě. Některé opakující sekvence mi sice vadily, ale dokonale to nahradila opilá hlavní hrdinka. (Škoda vajec :D) No a jak to vlastně s hlavní hrdinkou a s banditou, který ve finále až takový bandita vlastně není (a do kterého se samozřejmě naše hlavní hrdinka zamiluje, ale je tvrdohlavá, takže svou zamilovanost odmítá, jak jinak), dopadne? Uvidíte sami. PS: Ne, restauraci si neotevřou, ale já bych byla pro. :D Správně ulítlé a přeji si vidět naši hrdinku znovu opilou, protože 11. díl tomu dodal ty správné grády. ()