Azize

TV spot
Turecko, 2019, 13 h 14 min (Minutáž: 129–140 min)

misa_laska

Azize je zdravotní sestra, která zachrání život Karalovi a dostává se do domu mafiánů jako ošetřující sestra a tam může pomstít svoji rodinu. Seriál je svižný, žádné nudné, vleklé a nebo zbytečné scény. Chytne člověka od začátku a užíváte si každou chvíli sledování. Bohužel byl stopnutý a zrušený, takže je utnutý v tom nejlepším bez jakéhokoliv ukončení (ostatně jako mnoho tureckých seriálů). Možná i to z něj dělá jeden z velmi oblíbených, protože kromě zklamání z toho, že se přestal natáčet, vás nic jiného nezklame. Nikdo nebude otrávený a nebo znuděný ze zbytečných scén, protivných postav atd. Za mě nejlepší turecký seriál, který jsem zatím viděla. Příběh je zajímavý a postavy velmi dobře hrané. Původně jsem se dívat nechtěla, protože o tom, že je přerušený lusknutím prstu bez zakončení se píše všude, ale zároveň ho všichni moc chválí a milují. Ani hlavní představitel svým vzhledem není žádný ten typický hezounek (přesto si jeho postavu určitě zamilujete). No nakonec jsem se musela hodně přemáhat v tom nesledovat ho v kuse až do rána :D. ()

Danikaa

Seriál by kľudne zniesol aj 20 častí. Naozaj veľká škoda, že skončil zrovna keď sa rozbehol. Ťažko povedať, či by to scenáristi nepokazili a ako by sa to všetko zamotalo. Vzťah medzi Kartalom a Azize sa však začal krásne vyvíjať. Stále sa tu niečo dialo a zanechal veľa nezodpovedaných otázok. Určite stojí za pozretie. ()