Korn: A.D.I.D.A.S.

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

MM_Ramone

Pieseň "A.D.I.D.A.S." (All Day I Dream About Sex) je v poradí jedenásta skladba z druhého radového, štúdiového albumu americkej nu metal hudobnej skupiny Korn. Album nesie názov "Life Is Peachy". Vyšiel pätnásteho októbra roku 1996 pod značkou vydavateľstva Immortal Records. Ku songu "A.D.I.D.A.S." bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, ktorý ma nijak neoslovil a pravdu povediac som ani nejak nepobral jeho pointu. Dopravná nehoda, mŕtvi členovia kapely, vrecia na mŕtvoly, márnica, pitva, precitnutie v chladiacom boxe. Natočené je to profi filmovým štýlom, rozpočet je evidentne štedrý, ale ja tomuto titulu dám iba priemerné tri hviezdičky. *** ()

• Jedním z důvodů, proč kytarista Head opustil kapelu v roce 2005 a obrátil se na křesťanskou víru bylo, když slyšel zpívat svou malou dceru část téhle písně. (Fenk)
  • Nápad na videoklip přišel od režiséra, který věděl, že zpěvák Jonathan kdysi pracoval v márnici. (Fenk)
  • Píseň je zkratkou „All Day I Dream About Sex“, i když kapela v tomto období často nosila obuv a oděvy od firmy Adidas. (Fenk)