Dva páry s rovnakými priezviskami sledujú oplodnenia v skúmavke a čakajú na nadchádzajúce bábätka. Problémy nastanú, keď zistia, že spermie každého páru boli navzájom zmiešané. (dixx)

Marze

Bryskní Bollywoodská komedie, která má hezké písničky, apartmánové porno ale zmatek v příběhu, který se snaží vyprávět. Je zde humor a patos. Mix komedie a emocí. Tento lascivní, pošetilý a vřeštivý film film je takový typ potěšitel davů. ()

ScarPoul

V zásade taká nenásilná komédia o tehotenstve a úskaliach s tým spojených, ktorá vyslovene stavia na hereckých kreáciách Akshaya Kumara a Kareeny Kapoor. Všetko ostatné je tam do počtu. Emócie tam fungujú. Piesne ( keďže sú už všetky moderné ) až tak nie. Ako debut si ale Raj Mehta zvolil celkom dobrú tému. A hoci to dakedy ide cez čiaru a my sledujeme prehrávanie a absurdné scény, emočne je to ukotvené na správnom mieste. V postavách. Takže taká úsmevná jednohubka, ktorá možno nenadchne, ako na manželstvo a rodinu zamerané Shaadi Ke Side Effects, ale určite neurazí. Neviem či sa k tomu dakedy vrátim, ale za celú dobu čo som to pozeral som sa skvelo bavil. ()

Aljak

Na môj vkus až príliš bláznivý film, ktorý by som určite uvítal radšej v oveľa dramatickejšej forme. Tie teatrálne výpady v podaní hlavne mužských postáv Varuna a Honeyho mi išli občas poriadne na nervy. To je celkom škoda, lebo tématicky a námetovo to mohol byť oveľa zaujímavejší a vážnejší film ako to v skutočnosti bolo. Kareenu zbožňujem, a určite ma jej prítomnosť veľmi potešila, takže aspoň tá to čiastočne zachránila. Koniec koncov, jej postava Deepti bola zo všetkých tá najrozumnejšia a najnormálnejšia. Celkový dojem bohužiaľ priemerný - malo to viacero svetlých chvíľ, ale to teatrálne tlačenie na pílu mi fakt išlo na nervy. ()

Andrea1717

Vcelku vydarený film o tom, čo dva páry podstúpia aby dostali "dobrú správu" a čo všetky im táto "dobrá správa" spôsobí. Film je vtipný aj dojímavý. Hudba vydarená, obsadenie super, ale stále som mala dojem, že z tejto témy by sa bolo dalo vytrieskať o hodne viac. ()

Ramanam

Komedie na téma, které mi vůbec vtipné nepřišlo a zažít bych to v reálu absolutně nechtěl. Zdálo se mi, že dané téma bylo bráno hlavně z pohledu žen a jaksi nereflektovalo stanovisko mužů, manželů, budoucích otců. Ženám bylo očividně jedno, že čekají dítě s jiným mužem. Jestli mají na věc takový názor, tak proč si nezašly už dávno někam na diskotéku. ONI dítě mít budou a ONI ukojí svůj mateřský pud. Chlap ať se stará a co jako, že to dítě není biologicky jeho? Však i on má dítě, ale s jinou, i když nedobrovolně. Problém? To se poddá, jen klid! Názor, že nezáleží jak a kdo, důležitý je jen výsledek, zcela vytěsnil jakékoliv další námitky. Muži ani příliš neprotestovali. Sic trochu rozhození ze vzniklé situace byli, ale tak život jde dál..., o co jde? Tak to bych chtěl v reálu vážně vidět, navíc, když všichni čtyři plodní byli. Možné je v životě jak vidno cokoliv... Asi jsem z jiného vesmíru, ale takovéto uvažování opravdu nechápu a hlava mi ho nebere. Já bych to tedy vážně nedal. To se poté už mohou rovnou prohodit na loži i v životě, když je jim to jedno. Humorných situací je tu dost. Někdy jsem se opravdu od srdce zasmál, někdy byl výsledek už rozpačitý a někdy vyšel zcela do prázdna, ale i tak, co se týče žánru, tak svůj účel film splnil - nenáročně pobavil. Dočkáme se i někalika dramatických událostí, ovšem bez silnějšího a hlubšího přesahu. Přítomnost vážnějších momentů nutná - vloženy - jde se dál. Rozhodně se tedy nejednalo o nějaké super dílo a klasiku, jenž nás nutí se k ní stále a stále vracet a žasnout nad nadčasovými nápady. V tomto případě zcela určitě nikoliv. Však jako čistě odpočinkový počin bez touhy po vyšších metách ano. Výsledek mohl být lepší, ovšem i horší. Očekávání žádná vysoká nebyla, nemohu tedy ani vyjádřit zklamání. Herci skvělí, takže po této stránce nebylo co vytknout. S chováním postav to bylo občas složitější, ale i tak jsem vážnější problém s nikým neměl. Hudba ucházející a písně v tanečním rytmu povedené i vizuálně, což mám moc rád. Po shrnutí a evidenci, zařazeno do složky lepšího průměru. Hodnocení je však jasně ponořeno v čistém průměru tří hvězd, který jsem v žádném případě neodtrpěl, naopak celkem příjemně užil. Žel žádná z tolika potřebných součástí soukolí, jenž musí přesně a koordinovaně spolupracovat ku moji divácké spokojenosti, neměla dostatečnou sílu atakovat vyšší patra hvězdného nebe a dovolit zapomenout na jiné slabší a nevýrazné. ()