Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii. Mladá žena Alison (Maaike Neuville) chce zmenšit prsa. Její matka zase přijede kvůli dalšímu faceliftu. Alisonin přítel Michael (Bart Hollanders) se ve volné chvíli jde projít po opuštěném oddělení, kde narazí na mladou ženu s ústy zacpanými roubíkem a připoutanou k operačnímu stolu; dívka je výsledkem experimentálního omlazovacího ošetření. Osvobodí ji, ale neuvědomuje si, že právě způsobil vypuknutí viru, který změní lékaře, pacienty i jeho tchyni na krvelačné zombie. (C0r0ner)

oLí

Bejt cílovka, tak asi vrním blahem, ale tenhle (sub)žánr jakýchsi odlechčených variací na divný zombies s litrama krve a hromadou gore bez vážné hororové atmosféry nikdy nebyl a nebude můj šálek. Na druhou stranu to místama bylo fakt vtipný, semtam dobrá hudba a bylo vidět spousta tvůrčích nápadů a chuti do práce a proto - zkusí li to režisér příště s něčím jiným, budu určitě zvědavej. 4/10 ()

JASON_X

Tak tohle bylo opravdu yummy! Člověk se vrátí v depresi z dovolený do týhle podělaný Čechárny, prolezlej skrz naskrz koronavirem, střevníma i kožníma parazitama, poštípanej vod moskytů a vokousanej vod vzteklejch zdivočelejch ovčáckejch čoklů, no a hned mu spraví náladu takováhle mňamózní belgická, respektive vlámská pralinka. Dokonale béčkový scénář, skvělé herecké typy, přehršle litrů krve, metrů střev a černohumorných gagů a vtípků. Rozhodování mezi čtvrtou a pátou hvězdou mi jednoznačně ulehčil nemilosrdný závěr. Osudová láska na první zkouknutí, prostě "destyny". ()

cskomando

Brutálně pěkná gore zombie řežba, ale pozor nepamatuju si, že by Belgičani něco takového kdy udělali. Opravdové překvapení po pár letech, kterému nechybí krev, vnitřnosti, nohy, ruce - prostě vše co patří do lahodných gore scén. Za mě našlápnutá podívaná od samého začátku až do konce, ba co nemáme happy end! Enjoy it! ()

oveckaoa

S filmem mám 3 zásadní problémy první já Vám nevím nejsem doktor, ale kdyby byl hemofilik pravděpodobně by mu ta krev dělala vícekrát blbě než jen ve 2 scénách je docela možné, že by do té nemocnice ani nešel . Druhá ´´nesmrtelnost,, hlavní postavy jako chápu, že chtěly tam mít i mužskou postavu zvláště, když hlavní ženská kromě prsou moc nemá čím zaujmout, ale tady je to uvalené. Na závěr třetí tak na ně tam kapá krev ve velkém a přenosem se nenakazí nikdo dokonce jich to ani nesere. Jinak z těch zombie hororů poslední doby jeden z lepších plusové body za brutalitu hořící a amputovaný penis a celkově pokud akceptujete, že skoro všichni vypadají jak z konkurzu na kásting v Brazzers nemusíte být pohoršeni. Psychor jako vždy mimo nic nového. ()

Fr

,,VIDĚL JSEM ČLOVĚKA JÍST ČLOVĚKA“… /// Klinika, na který šéfuje Oksana, moc důvěry nevzbuzuje. A vo tom to je… Brzo se tam začnou dít zajímavější věci, než je zmenšování koz či prodlužování čuráků. A tak tady začnou všichni zběsile pobíhat, vobčas to někdo vodsere a stane se z něj zombík. Celkem vopruz. Příběh moc originality nepobral, ale s píčovinama, ze kterejch cáká krev si vyhráli. Takže teď už jen záleží, co vod toho vočekáváte…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kolik legrace se dá během pár minut zažít s jedním čurákem. 2.) Chystám se na plastiku. Oksana volala, že… /// Thx za titule „zandera“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ * ()