Anabel

• Veľká Británia Anabel
Ukážka z filmu

Dve mladé dievčatá potrebujú nájsť tretieho spolubývajúceho, aby mohli platiť nájomné. Zvolia si podivného staršieho muža Lucia (Enrique Villén), ktorý ich zaujme svojím dojímavým príbehom o smrti svojej manželky a stratou práce. Lucio si do domu priniesol aj mnoho temných tajomstiev, ktoré sa čoskoro stávajú problémom. (Marceloo)

Marceloo

Dve mladé dievčatá potrebujú nájsť tretieho spolubývajúceho, aby mohli platiť nájom. Zvolia si podivného staršieho muža Lucia, ktorý ich zaujme svojím dojímavým príbehom o smrti svojej manželky a stratou práce. Lucio si do domu priniesol aj mnoho temných tajomstiev, ktoré sa čoskoro stávajú problémom. - Tak od hororu, ktorý režíruje človek, ktorý na hororovej scéne debutoval parádnym The Devil's Backbone a spolupracoval s Guillermom del Torom, som čakal o trochu viac. Toto je natočené skôr umeleckým štýlom. Tempo je pomalé, scény sú dlhé a ako horor je to slabé. Režisér sa snažil vystavať to celé na hereckom výkone Any de Armas, ale vôbec sa mu to nepodarilo. Jednu hviezdičku pridám za zaujímavú scénu s talianskym folklórom. + herečka z Knock Knock ()