Fragtime

• Japonsko フラグタイム

Starletka

Jakýkoliv zájem, který jsem o tento kousek mohla mít, umřel ve třetí minutě, kdy jedna z hrdinek využila své schopnosti zastavit čas, aby se mohla druhé hrdince tajně podívat pod sukni, načež se situace začala vyvíjet jako typická školní "komedie", jen hlavní, věčně se červenající, svou partnerkou šikanovaný panic je pro změnu panice. Aspoň animace je hezká. 6/10 ()

DaweForeman

Popravdě nevím jak toto anime hodnotit, protože mi tak nějak uniká záměr autorů. Na konci se totiž vychrlí tolik možností a rychle se to ukončí, takže je to takové matoucí. Je to o romatickém vztahu mezi dvěmi dívkami? Kritika společnosti, kdy člověk ztrácí individualismus? Poukázání na neduhy středoškolského života? Boj s úzkostmi? Popravdě je tu spousta různých prvků, které tu ve vzájemné harmonii na sebe navazují, ale ani jeden z nich nevyčnívá jako ústřední myšlenka. Spíše jsem se k tomu stavěl na konci jako k úvaze, než vyvrcholení nějakého dramatického příběhu. Proto bych to možná trochu hodnotil jako plané, kdy k tomu napomáhá i ona animace, která má místy nedotažené základní obrysy. Po hudební stránce je to zajímavé. ()