Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (12)

Velká vánoční lež (2019) (S01E01)

Nejsem ani žena, ani mi není díky bohu ještě třicet, jinak jsem se po přečtení synopse seriálu ale se všemi jejími slovy ztotožnil a to mě přinutilo tohle norské dramedy zkusit. A vůbec nelituju. ()

Intenzivní randění (2019) (S01E02)

Hlavní hrdinka je natolik roztomilá, že bych seriál sledoval snad jen kvůli ní. V závěru epizody by chtěl být v kůži posledního nápadníka snad každý zdravý muž. ()

Cukr, miláčku? Cukr, tatínku? (2019) (S01E03)

Tenhle seriál funguje jako skvělý příklad toho, jak by se každý vztahově neúspěšný člověk měl raději vyvarovat moderním online seznamkám. Ne každého člověka totiž chcete poznat a pustit si do života. Mnoha z nich se totiž poté hůře zbavuje. ()

Flirtování na párty (2019) (S01E04)

Lesbický zvrat sebral celou pátou hvězdu. K Johanně patří chlap, ať to ve finále bude jakýkoli zjev. To byl ale tenhle seroš nesměl tvořit Netflix, aby někam tu LGBT komunitu nepropašoval. ()

Bolest v srdci (2019) (S01E05)

Holky se sice budou přesvědčovat, že kluci Jonasova vzezření a chování jsou slaďouši, nakonec ale prozřou, že přesně takhle vypadají typičtí jedinci, co ženám jen motají hlavy. ()

Konečně Vánoce (2019) (S01E06)

Fakt jsem nečekal, jak mě tahle zasněžená norská dramedy chytne. Díky bohu, že už je venku druhá série a po cliffhangeru se můžu rovnou mrknout na jeho rozuzlení. ()

Má ho ráda, nemá ho ráda (2020) (S02E01)

Hned od první epizody cítím, že tentokrát tak spokojený nebudu, protože se mi z usměvavé hrdinky, se kterou jsem soucítil každým možným momentem, stala věčně napruzená třicátnice, která se rozhodla, že vymění všudepřítomný optimismus za feminismus. ()

Pomsta bude sladká (2020) (S02E02)

Scénky z baru se střídaly jak na běžícím páse. Některé byly vtipné a pozoruhodné, některé superotravné. Kouzlo první řady je fuč hned takhle ze začátku. Jaká to věčná škoda. ()

Výprava do minulosti (2020) (S02E03)

Je to vlastně spíš otravné než přínosné, že z toho goodfeeling vánočního seriálu udělali Norové takovou superkrátkou telenovelu. Ne všechny zvraty tady působí nečekaně nebo alespoň trochu zajímavě. ()

Vánoční rychlorande (2020) (S02E04)

Nick je sice dost výstřední postavou, ale ve finále ho teď na obrazovce vidím raději než samotnou Johannu. Jeho speedating stál rovněž za víc než ten v první sérii. ()

Dokonalé rande (2020) (S02E05)

Už mě to nepohlcuje natolik jako první série a všechno trochu vyzdvihuje ta čarokrásná norská zasněžená atmosféra, která sama o sobě definuje Vánoce. ()

Vánoční zmatek (2020) (S02E06)

Finále druhé sezóny se příliš neliší od té první. Svým způsobem se jen snaží světu předat zprávu o tom, že na věku skutečně nezáleží. ()