Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa TheEvilTwin k tomuto seriálu (2)

Vánoce u našich (2019)

Povedený 6dílný kraťas, který si člověk rád sjede za jedno dopoledne, protože je to excelentně lidsky odvyprávěné a kouká se na to prostě dobře. Má to hromadu vtipů, vánoční atmosféru a samo o sobě zábavné téma, spolu s kvalitními dialogy a dějem je to skvělá záležitost na odpočinek. Ida Elise Broch je sama o sobě krásná a herecky si krade celý seriál jenom pro sebe, stejně tak jsou zábavné všechny vedlejší postavy ,ať už různí "divní" a dost weird nápadníci nebo kolegové a pacienti v práci. Super věc na konec roku, která se Netflixu povedla. ()

Série 2 (2020) (S02)

Druhá série Home for christmas je úplně nachlup stejná jako první. Ve scénáři, v hercích, v hlavním tématu i ve stejně odvyprávěném duchu. A to je asi ta chyba. Kde jednička byla úderná svou originalitou, lehkostí a hlavně skvělým humorem, vtipnými nápadníky a absurdními situacemi, tady dvojka padá a nemá ani jedno z toho. A dívat se podruhé na stejnou věc bez výše zmíněného humoru je už docela otrava a jestli tohle někomu stačí k “vánoční spokojenosti”, tak budiž, ale pro mě je tohle bezduchá a strašně zbytečná záležitost, která má jediné štestí v tom, že je krátká, rychle uteče a můžu si ji odškrtnout z listu... ()