Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa hazdrova k tomuto seriálu (3)

Vánoce u našich (2019)

Tento seriál je pre mňa vianočným netflixovým prekvapením tohto roka. Všetky vianočné braky spravidla ignorujem a vďakabohu som sa nejako k tomuto drahokamu dostala. Je to bystré, neokukané, svieže a proste fajn. 4,5* ()

Série 1 (2019) (S01)

Všetky romantické vianočné romkomy ma zoširoka obchádzali, až som jedného vianočného dňa dostala nápad, nájsť nejakú, i keď sladkú, ale kvalitnú. Dostala som za to nádielku nenúteného humoru, krásnej nórčiny a nevídanej romantickej atmosféry. Ak sa takto nemajú točiť romantické seriály, tak už neviem ako. 5* ()

Série 2 (2020) (S02)

Bavilo ma to menej ako jednotka, ale stále bavilo. Ida Elise Broch tento seriál drží nad vodou a teší ma, že Fuckboy je ten vyvolený, pretože spadnúť do -obvious choice is the right choice- a.k.a. Henrik- by bola veľká chyba. 4* ()