Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (15)

Série 1 (2019) (S01)

19.12.2019 Tohle se mi vážně moc líbilo. Bylo to pěkně natočené, vtipné, se sympatickou hlavní hrdinkou. Johanne otevřela svoje srdce a nabídla nám milou, občas bolestnou, ale taky inspirativní podívanou. Hned bych si dala další řadu. Btw: Jdu ještě jednou skouknou disco! :D 4,5* ()

Velká vánoční lež (2019) (S01E01)

První díl se mi moc líbil. Bylo to milé, vtipné a těším se na pokračování. Johanna je moc hezká, sympatická žena a její nejbližší rodina a kamarádi mě děsili víc, než speed dating se všemi těmi mimoni. Hlavně máti bych nejradši něčím bacila po hlavě, aby se vzpamatovala. Fakt doufám, že se takhle ke svým svobodným kamarádkám, byť nevědomě, nechovám. :-) Hele a o co, že skončí s barmanem?? :-)) ()

Intenzivní randění (2019) (S01E02)

Steina mi bylo i trošku líto a zajíček? Palec hore!! Na parketu ty jiskry jen lítaly a to se mi fakt líbilo. :D (Přiznávám, že jsem si klub pak pustila ještě jednou.) Hele... i tak jsem ale ráda, že mám randění za sebou. :-) Na Johanně se mi děsně líbí, jak do všeho jde, i když to ještě před minutou stálo za prd. Za disco dávám 5* ! ()

Cukr, miláčku? Cukr, tatínku? (2019) (S01E03)

U této epizody jsem se fakt nasmála. A (možná) kupodivu pro mě byla sauna nejslabší. 4,5* ()

Bolest v srdci (2019) (S01E05)

Tak tomu říkám pořádnej spád. Toho bylo moc na mě, natož na Johannu. :D A i když dali Jonasovi v té hospodě pěknej kartáč, je to prostě frajer. ()

Konečně Vánoce (2019) (S01E06)

Ááááá!! :D Ten konec je pěkná zrada. SPOILER!! Nicméně popravdě, já asi nemám moc favorita, kterýmu bych tam přála stát. /// Pátá * za finiš, díky tomu to nesklouzlo k něčemu moc patetickému. ()

Série 2 (2020) (S02)

Na druhou sérii jsem se těšila víc, jak na Štědrý den. :D A proto jsem fakt ráda, že mě nezklamala. Smála jsem se , srdce mi praskalo pod tíhou romantiky a to se mi už sakra dlouho nestalo. Milion hvězdiček z pěti. ()

Má ho ráda, nemá ho ráda (2020) (S02E01)

Dle tohoto prvního dílu to zatím vypadá na skvělé pokračování. Jsem zvědavá, kam to všechno povede. ()

Pomsta bude sladká (2020) (S02E02)

Na Johanne se nám to nějak sype. A já jen doufám, že si nenechá namluvit nic jiného, než že je skvělá a není se kam hnát, pokud o to doopravdy nestojí. ()

Výprava do minulosti (2020) (S02E03)

Myslím si, že si Henrik nezasloužil takový to typický - přeci jen z něj uděláme trochu padoucha. ()

Vánoční rychlorande (2020) (S02E04)

Díl, díky kterému si zamilujete Nicka, ten nebroušený diamant a taky... KONEČNĚ!!!! :D Ty brďo doufám, že tohle nebyla konečná. ()

Dokonalé rande (2020) (S02E05)

A to jsem si myslela, že je má romantická duše už úplně vyčpělá. A ona se mi tu zatím tetelí blahem, jako by mi bylo znovu patnáct! Aneb kušuj ze záběru Knute!!! ()

Vánoční zmatek (2020) (S02E06)

Vidíte můj happy dance po pokoji!? :D ()