Rybář z jezera u autokempu vyloví mužskou nohu. Policie se v jezeře snaží nalézt zbytek těla, ale objeví mnohem víc – části těl desítek mrtvol. Vyřešení tohoto případu neusnadňuje ani fakt, že autokemp je zabydlen bizarními obyvateli v čele se sexuchtivou vedoucí, která provozuje ilegální sázkovou kancelář. Podaří se Filipovi nalézt vraha dřív, než bude i jeho rozřezané tělo plavat v jezeře? (prima+)

otík

Nebylo to zlé, sice děj kolem pachatele je mírně úsměvný, až snad trapný, ale celkově tento výlet k vodě se docela povedl. Milá Sonička, slušný Kotek. Děj kolem těch jeho výzkumů mě ale vůbec nezajímá, jen to zdržuje děj. ()

honajz

Myslím, že tvůrci už to berou jako určitý typ parodie ("je tam devět těl!"), jen tedy mohli podle mne přitvrdit - takhle se to plácá mezi sofistikovanou parodií, regulérní detektivkou a snahou o komedii pro masy (některé jednoduché gagy a hlášky), takže pak nefunguje pořádně ani jedno. Viděl jsem něco z této série teď náhodně po čase, takže netuším, jak moc jde o trend, nebo náhodu. ()