George Cukor pořádá večírek plný filmových hvězd. Nechybí ani prohnaný Henry, díky kterému vyjde najevo, jak je to vlastně s Jackovou ženou. Roy se zas setká s Dickem. (Netflix)

Mitin

Wow! Tenhle díl byl docela překvapení. Ze začátku jsem toho tolik nečekal, ale ve třetím díle se začne projevovat výborný vývoj postav. Hollywood se mi zdál že začátku až moc zaměřený na rasové/sexuální problémy. Třetí díl naštěstí ukázal, že ačkoliv pro tu dobu je to typické a těžko by se to vynechávalo, seriál má mnohem více co nabídnout! ()

Ozzy2 odpad!

Bejt bukvice, chrochtám nadšením.Jsem ale bohužel v dnešní době v menšině-jsem na ženský a u některých scén se chce takto založenému člověku zvracet.Už nikdy se nebudu moct podívat na TBBT a Sheldona Coopera stejnýma očima.To, co tu předvádí, to je opravdový humus. ()

PaTeXx

Jim Parsons je s jeho hláškama absolutní maniak. Velká část epizody se odehrávala na šukací party, což zní určitě moc pěkně, ale pro nás ženomrdače, to bylo trošku obtížnější skousnout (tím nijak nesnižuju kvalitu tohoto dílu). Každopádně tahle epizoda měla pětkové parametry, ale posraly to "srdceryvné" projevy lásky, správného chování a dalších pičovin. ()