Hollywood

• USA Hollywood

V poválečném Hollywoodu se může skupinka ctižádostivých herců doslova přetrhnout, aby dosáhla svého a uplatnila se v showbyznysu. (Netflix)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (8)

Hollywood (2020)

Až za roztomile hloupou se tahle minisérie dá považovat. Přímočarost, občasná nestabilita, mrdání gayů. Tohle by měly být hlavní tagy. Každopádně epizody někdy až moc trpí na takovou jednotvárnost a nezajímavost, což je u mě hlavní důkaz poklesu hodnocení. Ale i tak obstojné. ()

Hurá do Hollywoodu (2020) (E01)

Velmi svižný a přímočarý rozjezd. Hudební doprovod jako z učebnice a líbí se mi, jak seriál odhaluje intimitu. I když bych radši viděl kundy než černé klučičí prdele. ()

Psanci (2020) (E03)

Jim Parsons je s jeho hláškama absolutní maniak. Velká část epizody se odehrávala na šukací party, což zní určitě moc pěkně, ale pro nás ženomrdače, to bylo trošku obtížnější skousnout (tím nijak nesnižuju kvalitu tohoto dílu). Každopádně tahle epizoda měla pětkové parametry, ale posraly to "srdceryvné" projevy lásky, správného chování a dalších pičovin. ()

(Kamerové) zkoušky (2020) (E04)

Epizoda, v které se nic moc nestalo. Asi jsem si zvykl na to neustálé mrdání po předchozí epizodě. Moc se mi nelíbilo, že se řešilo jen černošské utlačování, chtělo by to více Rock (a Henry) vs Jack. ()

Skok (2020) (E05)

Přijde mi, že v posledních epizodách tu máme až moc velký počet citových výlevů. Trošku mi to sráží tu šílenost, kterou seriál oplývá. ()

Meg (2020) (E06)

Takový závěr by si zasloužil lepší hudební doprovod. Takhle mi to všechny emoce nechalo v klidu, ale i tak epka dost solidní. ()

Konec jako z Hollywoodu (2020) (E07)

Bohužel se tento díl topí v LGBT odkazech a v protirasistických "kampaních". V předešlých epizodách mi to nevadilo, ale v tomhle množství mě to už sere. Škoda. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů