9-1-1: Texas

• Česko V plamenech (viac)
USA, (2020–2024), 52 h 41 min (Minutáž: 42–48 min)

Rob Lowe, Ronen Rubinstein, Sierra McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Julian Works, Rafael L. Silva, Gina Torres, Brianna Baker (viac)

Owen Strand je kultivovaný muž a hrdinský hasič, ktorý po teroristických útokoch z 11. septembra 2001 musel od základu prebudovať svoju hasičskú stanicu v New Yorku, pretože ako jediný z tímu prežil. Keď k podobnej tragédii dôjde v texaskom Austine, úrady poveria prestavbou tunajšej stanice práve jeho. A tak Owen so svojím synom T.K. odchádza z New Yorku do Texasu, aby tu splnil náročnú úlohu - vybudoval novú hasičskú stanicu a zachraňoval životy miestnych obyvateľov. A popri tom vyriešil svoje osobné problémy a znovu našiel životnú rovnováhu. (TV JOJ)

Recenzie používateľa NikiVai k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2020) (S01)

No, takhle, jako akční scény a zásahy jsou z většiny docela zajímavé. I tým 126 je zajímavý, ale tak nějak divně, jako ve většině těch lidí fakt nevidím záchranáře. Ale jako způsob, jak zpropagovat určité menšiny, proč ne. Jen když už to tvůrci takto vybudovali, asi bych šla víc do hloubky i jejich osobních životů. ()

Season 2 (2021) (S02)

V druhé sérii dostává víc prostoru i soukromý život naší posádky. Hezky se tu vyvažuje akce se špetkou romantiky a dramatu. ()

Season 3 (2022) (S03)

Hned první čtyři díly série jsou na pokračování a to já u seriálu podobného typu nemám moc ráda, víc mi vyhovuje, co díl, to jiná zápletka. A už mě ani moc nebaví ty přírodní katastrofy seslané na Austin, po písečné a solární bouři je tu zimní bouře. I když pořád lepší než probudivší se sopka. Ale jo, celkově to bylo fajn, i když zatím nejslabší série. ()