Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

Tempest

Hubieho Helloween moc nevybočuje z trendu posledních Sandlerových filmů. Jde o spíše průměrnou podívanou, u které se divák ani moc nezasměje. Ale pro dnešní, koronavirovou, dobu je tedy naprosto vhodný, vůbec u něj nemusí přemýšlet, spíše se jedná o výplach mozku. Jen se bohužel přesvědčuji, že Sandler má svůj vrchol už za sebou a řádné velké zázraky od něj již, asi, nemůžeme očekávat. ()

Kushina

Já si vždycky říkám, že mě tyhle extrémně okaté komedie nedokáží rozesmát a pak se stejně najdou 2-3 extrémně retardované momenty, které mě nakonec stejně rozesmějí. Tohle byl vyloženě "horor" pro malé děti a v celku mě to pohodově zabavilo a nenudil jsem se. 50% ()

KukulienkaHO

Áno, kravina to je, a veľká. Ale kto od toho čakal niečo iné?! Humor je fajn. Dobrých vtipov je tu asi tak na 3/5, teda rovnako, aké je aj moje hodnotenie filmu. Situácií, keď som sa ale že fakt zasmial, tu však tak veľa nie je. Herecky je to tiež v pohode, aj keď Sandler skutočne niekedy príliš prehráva. Príbeh je na daný typ filmu konzistentný. Hlavná myšlienka, ktorá zaznie až na konci, je síce stokrát omletá, ale to nevadí. Poviem na rovinu, že minuloročná "Murder Mystery" ma pobavila omnoho viac, teda po komediálnej stránke. Zato jej príbeh bol absolútny scénaristický maglajz, a preto som udelil len 2*. "Hubieho Halloween" po príbehovej stránke funguje celkom dobre, a aj keď komediálna zložka je o niečo slabšia, tak ma to vcelku bavilo. Nudiť som sa určite nenudil. ()

NotesCZ

Tak tenhle film je pěknej nářez. Dostal jsem přesně to, co jsem si přál... Steve byl vážně perfektní, Shaq mě dobře dostal a naštěstí nechyběl Kevin ani Rob. Dokonce i Ben se tu ukázal. Jakožto fanoušek humoru Adama Sandlera konstatuji, že tohle je jeho jedna z mírně nadprůměrných komedií. P.S. Doporučuji koukat na film s originálním dabingem. ()

Desmond04 odpad!

Sandler se musel naprosto zbláznit. Hubbieho Halloween je absolutní nesmysl a blbost, která se vůbec nechytá na ostatní Sandlerovky, které mívají alespoň nějakou část vtipu a umu. Tohle je jen směsice trapnosti a přehrávanosti. Jak kdyby celý ansámbl v čele se Sandlerem ujížděli na měsíčním drogovém dýchánků a u toho tvořili něco jako film. Tady prostě nic není..nic. Nejlepším aspektem filmu je termoska, termoska... Achjo, kam se to řítíš draku? ()

bonovox

Typická Sandlerovka. Buď to máte radi alebo nie. U mňa celkom slušná zábava, niekoľko skvelých fórov ale aj zbytočných. Ale počas Helloweenu povinnosť. ()

mad_dog01

Protože jsem čekal, že to bude píčovina ve stylu Adama Sandlera, přepálená, chvilkama trapná, jsem spokojen. Pořád lepší, než Thunder Force. Tam nefungovalo nic, jen to bylo trapné a nudné. ()

Alecjay

Hubieho halloween pro mě byl překvapením loňského roku. Překvapením ne proto, že by to byl tak skvělý kinematografický zážitek, ale proto, že běžně pitvořícího se Adama Sandlera a zvracecí vtípky nemůžu ani vystát, kdežto tuhle sváteční komedii jsem si vcelku snadno užil, několikrát jsem se přímo zasmál a ke konci jsem neměl pocit mrhaného času. Na svůj žánr a Sandlerovské klišé vlastně docela nadprůměrný film, možná se na něj ještě někdy podívám. 7/10 ()

Diaconix

“Žiju v celibátu, ale tahle holka mě vždycky rozpálí”… a mě rozpalilo sledovani a musim se přyznat, že mile, bo sem to viděl už podruhe (poprve sem se na to dival přez vička) aji se svojima pajtaškama a ti se řechtali jak Šemik před skokem. Čumim sice, že je možne si už dnez robit srandu z retardu (inak šecko ostatni se tresce) a Adam mě mistama dost sral, ale v globalu by to mohla byt hitovka na ten Ahojvítězny (Helouvin) den. Takže docela sem si to užil a 31.10. si to zase zopaknu. Su tak rad, že i retard jako ja ma šancu mit jednou tu nejhezči děvuchu z okola. Dik za tu naděju.Zdař buch! ()

PatrikP4

Momenty to mělo, ale mě se to tolik jako celek nelíbilo... Sandler už pár let nenatočil dobrou komedii, je to dost škoda já se s nám vždy dost bavil... Každopádně je to asi na každém, jestli si v tomto filmu něco najde... ()

Moonwalker

Sice to není ta pravá Sandlerovina na kterou jsme všichni zvyklí. A bohužel se tam zasmějete jen pár krát, ale víte co mě se to docela libilo. Adam Sandler to zahrál opravdu dobře spolu s jeho hereckými kolegy a kamarády. Nic co by zaujalo, ale taky nic co by zklamalo. Fajn oddechovka, ale asi stačilo se na to mrknout jen jednou. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)