Vládcovia nebies

• Česko Vládcové nebes (viac)
USA, 2024, 8 h 28 min (Minutáž: 48–77 min)

Tvorcovia:

John Orloff

Predloha:

Donald L. Miller (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Austin Butler, Callum Turner, Anthony Boyle, Nate Mann, Bel Powley, Barry Keoghan, Stephen Campbell Moore, Sam Hazeldine, Josiah Cross, Ncuti Gatwa (viac)

Počas druhej svetovej vojny riskujú svoje životy letci 100. bombardovacej letky – bratstva ukutého z odvahy, straty a triumfu. (Apple TV+)

Recenzie používateľa liebgott k tomuto seriálu (7)

Druhá časť (2024) (E02)

Tak tady se Vládcové rozjeli na plno , atmosféra zhoustla jak palba Flaku nad Norském pobřeží a postavy se začínají vykreslovat . Díl se teď věnuje navigátoru Crosbymu ale ani postavy Egana a Clevena nejsou za nedbané . Lepší jak Bratrstvo určitě ne ale pomalu to začíná trumfovat Pacifik . Za mě je druhý díl Bomba ( 500 Librová) ()

Tretia časť (2024) (E03)

Nálož pořádné letecké akce ale jen mě trochu štve to jak na konci každého dílu je minutová ukázka co nás čeká , v Pacifiku ani v bratrstvu to nebylo a mě to tak vyhovuje , nejspíš je to tak kvůli tomu že je to pod Apple TV a ne pod HBO ale jinak jsem si díl užil . ()

Štvrtá časť (2024) (E04)

Pozor Spoilery! Tohle byla asi zatím nejlepší epizoda . Útěk dvou letců se velice povedl a na každém kroku bylo cítit  napětí , jinak část v Anglii byla taky dost dobrá , dost mě pobavila scéna kdy Major Cleven tančí s psem . Jinak mě ale dost naštvalo pár faktických chyb a to za A) Major Cleven byl sestřelen společně s Eganem 10.10 1943 nad Münsterem B) Scéna kdy Egan volá na základnu a ptá se kdo šel při náletu na Brémy k zemi se skutečně odehrála ale bylo to po náletu na Münster a nevolal Egan ale Crosby C) přijdemy dost divné jak odbojářka jak je to hrozně nebezpečný a že hloupost znamená smrt a pak se baví v otevřenejch dveřích v pohodě Anglicky o plánu útěku a každej je může slyšet . To je ale jenom pár vad na kráse takže dávám plnejch pět hvězd ()

Piata časť (2024) (E05)

POZOR SPOILERY ! Nejlepší epizoda . Z té scény kdy všichni vyskakovaly z Eganovy pevnosti šel fakt mráz po zádech a ten moment kdy Royal Flush zůstala sama a okolo ní zpomaleně padaly kusy B-17 zničených při náletu byla prostě úžasná . Za mě jasných pět hvězd . ()

Šiesta časť (2024) (E06)

Tak teď Vládcové nebes jasně překonali Pacifik . Zatímco Pacifiku trvalo dlouhé čtyři díly než dosáhly aspoň poloviční kvality Bratrstva tak Vládcové navázali hned ve druhém díle a šestý se hodně blíží ke kvalitám Bratrstva , sice trochu nudnější kus kde Crosby pobíhá po Oxfordu ale Eganova linka to skvěle vyvažuje . Tohle je seriálová událost roku . ()

Siedma časť (2024) (E07)

Tohle je něco jako byl díl Iwo Jímá v Pacifiku , jo sice je tu zábavná Eganova a Clevenova linka , Rosie taky není špatnej ale začíná mě srát jak se zase cpou romanci do Dramtického válečného serialů ta Crosbyho linka stou bábou byla fakt dost nuda , ještě štěstí že toho tam bylo fakt po málu a nezaplnilo to celej díl jako v Pacifiku . Doufám že příště si s epizodou víc vyhrajou ()

Ôsma časť (2024) (E08)

slabší díl ale když ho porovnám s předchozím dílem tak sem těch pět hvězd dát musím . Díl byl méně akční což nebylo zas tak špatné jen podle mně si mohli odpustit Tuskegge a dát tam víc Rosieho a vylodění v Normandii ale jinak solidní epizoda zvlášť scéna kde Egan hraje sám se sebou Baseball je fakt dobrá , už se těším na pokračovaní ! ()

Doctor Who má novou tvář

Doctor Who má novou tvář

09.05.2022

Tom Hanks plánuje pokračování Greyhound

Tom Hanks plánuje pokračování Greyhound

13.04.2022

Herec Tom Hanks (Most špiónů, Sully: Zázrak na řece Hudson) a jeho produkční partner Gary Goetzman (Zprávy ze světa, Soukromá válka pana Wilsona) si zřejmě našli nový domov na streamovací službě od… (viac)

Fukunaga a cyberpunkový komiks

Fukunaga a cyberpunkový komiks

28.03.2021

Režisér první řady Temného případu či nové bondovky Není čas zemřít Cary J. Fukunaga si vybral svůj příští snímek. Bude jím adaptace cyberpunkového komiksu Tokyo Ghost pro studio Legendary. Příběh se… (viac)