Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Tvorcovia:

Allison M. Gibson

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (viac)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiálny text distribútora)

Žižina

Vcera jsem byla na jejim koncertu a musim rict, ze lepe zpiva nez hraje. Nejakym zpusobem me tendle serial nedostal. Kazdopadne se vcera ukazala i Melissa Peterman a musi rict, ze tadle zenska ma stavu a umi pobavit. ()

Dejvi21

Má to pěkné prostředí a občas je to i vtipné. Ke snídani to bylo uspokojivé pokoukání, než člověk přijde k sobě. Nejedná se však o nějakou revoluci ani o výtvor, u kterého by se člověk válel smíchy. ()

chrispe

Tento seriál kupodivu netáhne dopředu Reba, ale její zeťák Van, který je svým pitvořením a naivitou zábavný - narozdíl od takové Cheyenne nebo Barbry Jean (tu chvílemi vážně nesnáším). SPOILER: Nutno ale říct, že v pozdější sérii, kdy hodně zhubne a začne dělat rosničku je to fakt kočka. // Škoda že je seriál plný přehnaného moralizování. Tři hvězdičky za to, že je to koukatelné a občas se člověk vážně zasměje. ()

Gaia.M

V téhle rodině je těžké si udržet zdravou mysl. Zešílela bych! :D Reba má nervy ze železa, jinak to nechápu. Nevěrného ex manžela i jeho "ženušku" bych vyrazila ze dveří hned jakmile by se tam zjevili. A ne že mi budou lézt do domu kdy se jim zachce. Vdanou dcerku s manželem i jejich dcerou bych též co nejdříve odporoučela. Nebo aspoň nějak vymyslela společné podílení se na domácnosti a ne že je budu všechny živit! Ještě, když to jsou nevděční spratci. Mladší dcerce bych nasekala na holou, aby se taky trošku srovnala. A nejmladší synáček? :D Jemu bych poradila zapnout mozek. No, každá rodina je šílená, ale tohle byl občas fakt extrém. ()

ljukyljuk

Na začiatku mi o pripadalo veľmi nudné, až hlúpe, ale keďže to bolo v čase obeda, tak som to aj tak pozerával. Neskôr sa mi to začalo páčiť a fakt som sa na tom bavil. No a potom ma to opäť začalo nudiť a nejak som o to celé stratil záujem. Preto mi 2* pripadajú úplne adekvátne. 50% ()

johhny007

serial , který překvapí , zaujme , znudí Celkově : seriál u kterého se člověk zasměje , Reba neuvěřitelná stěrakčka :D 60% ( zatím ) ()

cheonsacz

Výborný sitcom :) Reba je skvělá postava a všechny postavy jsou strašně sympatické a Steve Howey je neuvěřitelně vtipný. On je blbý přesně tím roztomilým způsobem, který mám tak ráda :D a kdo by si dokázal nezamilovat Barbru Jean? Její postava je v seriálu nejlepší a obdivuju Melissu Peterman jak dokázala zhubnout i když tím její postava ubrala na sympatiích a vtipnosti. Není to sice ten nejlepší, nejvtipnější a nejzábavnější sitcom, ale zabaví a obsazení je fakt milé a sympatické :) nechápu to nízké hodnocení... ale mě se většinou líbí i to co ostatním ne a naopak :D ()

Milda003

Pro lidi co mají rádi sarkastický humor přímo ideální serial. Snad jen bych podotkl, že serialu musíte přijit na chuť a pochopit každou postavu. Kdybych viděl jen 3 díly první série, také bych hodnotil jinak. ()