Outer Banks

Akčný / Dráma / Krimi / Mysteriózny
USA, (2020–2024), 32 h 50 min (Minutáž: 42–79 min)

Hudba:

Fil Eisler

Madelyn Cline, Charles Esten, Drew Starkey, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Jonathan Daviss, Terence Rosemore, Rudy Pankow, Chase Stokes, Madison Bailey (viac)

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (Netflix)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2020) (S01)

Trpěl jsem nespravedlivými předsudky, že je Outer Banks jen a pouze další limonádou pro teenagery, kde se neděje nic, co by zaujalo diváka staršího 15 let a třeba dodat, že jsem se dlouho takhle nezmýlil. Ano romantika a semtam nějaký džouk se samozřejmě dostaví, vztahy se tu ale vůbec neřeší formou facepalmové telenovely, v popředí se drží zejména označení dobrodružný thriller, což v dnešní době považuju za vzácnost. Sice jsem pekelně namíchnutý, jak řada skončila, ale musím se přiznat, že ze všech letošních novinek snad u žádné tak netrpělivě nevyhlížím pokračování. [viděno na Netflixu] ()

Season 2 (2021) (S02)

Loni ještě skoro neviditelný seriál, který se letos vyzdvihnul do smetánky superpopulárních kousků Netflixu hlavně mezi teenagery a snad do teď je ještě v top desítce v Česku. A vůbec se není čemu divit, takhle neutichající dobrodružnou jízdu už jen tak nikde neuvidíte. A krásnou Madelyn Cline do premiéry Knives Out 2 asi taky ne. [viděno na Netflixu] ()

Season 3 (2023) (S03)

Pořád to zbožňuju, pořád to je jeden z mých nejoblíbenějších stále běžících seriálů, ale nemůžu se ubránit domnění, že mě tentokrát celá desítka epizod nevtáhla tak, jak se jí to dařilo v prvních dvou sezónách. Chování některých nejmenovaných postav bylo místy napřesdržku, jiné jsem si ale zase právoplatně konečně oblíbil. Ovšem vzhledem ke slávě, kterou si Outer Banks během let vydobyly, jim čtvrtou řadu přeju, budu u ní a třeba mě zase vrátí do té někdejší euforie. [viděno na Netflixu] ()